Don´t hate me please.Because I´ll die,if you do...

Blééé

27. října 2006 v 10:21 | Laneyka |  Úvod/ Opening/ die Einleitung
Mno.... berte todle trochu jako rozlučku. Slavíme, kalíme, zvracíme..... mno jak kdo, jasně... Já teda neslavim, nekalim....mno zvracim možná, ale spíš truchlim, protože 28. října se nebezpečně blíží. Nejlepší by bylo toho hajzla hnusnýho vymazat z kalendáře a ten den jakoby nenápadně přeskočit, protože je vlastně stejně na nic a akorát přináší depresivní stavy. A proč mluvim o 28.? Hm...... spousta lidí to ví. Takže je to den, kdy...... jak říká Kačuča (nebo spíš teď říkám já), ukončíme jednu protivnou životní kapitolu (kdo chce, tak éru jménem Filipové) a začneme jinou. O mnoho příjemnější, doufám. Ale!!! To už jsem taky jednou řikala, že životní kapitola (kterou právě začínám) jménem MMM. A. T. Y. bude proklatě krátká. A kdo ví proč, co? Nepovim, nepovim a nepovim!
Jo, tak jen abych se dostala k tomu, co jsem vážně chtěla.... mno, takže jste si určitě všimli, že díky tý debilní hnusný škole a MMM. A. T. ymu teď nemám tolik času na blog, takže se tak nějak s váma prozatimně loučim. Jasně že ne na pořád, ale tak prostě už tu nebudu tak často (Takže vlastně vůbec). Ne! Netruchlate, já vim, jak vás to mrzí a ty potoky slz pod váma mě teda dostávaj, ale musí to tak bejt. Takže tohle je mé good bye, Auf Wiedersehen, Arrivederla, Hasta otro rato, Do widzenia, Viszontlátásra, Até mais ver, In reperio.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Giny Giny | 27. října 2006 v 10:27 | Reagovat

Nééé! To nedělej! Od tebe jsou ty články fakt super!(A Trinu taky neni špatná)

Hey a to kalení a zvracení,mě fakt dostalo!!! Fakt dobrý

2 Sandra Sandra | 27. října 2006 v 10:37 | Reagovat

Souhlasim!Nikam nepujdeš!Chceme tě tady!!!!

3 trinitys trinitys | 27. října 2006 v 10:50 | Reagovat

chceme ci nechceme...je to jedno....opusti nas a zase se vrati...v tom spociva ta jeji dokonalost....ale nebojte se...ona prijde....aby se as blyskalo na lepsi casy.....nikdy tu nemluvila tak zbytecne o sobe jako ja....a az uz se tu z tech mejch kecu zblaznite:)))...prijde....zuase se vrati....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama