Don´t hate me please.Because I´ll die,if you do...

Prosinec 2006

FUJ FUJ FUJ

31. prosince 2006 v 11:31 | Laneyka |  Drby
Tak lidi, je to sice zvláštní sem psát po takový dlouhý době, ale musím se vám s něčím svěřit. Jak mnoho z vás jistě ví, tak mám už svůj blog a tento jsem přenechala Trinušce.....Jednou jsem takhle psala na svym blogu článek o po dlouhé době jsem se dočkala u něj také komentáře. Ale! (1) Hlavně se vůbec netýkal článku (2) Autor komentáře po mě chtěl hlasovat v soutěži o nejlepší blog...to by nebylo ještě tak divný, ale jak jsem se dostala na seznam prý "nejlepších" blogů, tak to se mnou málem seklo....nechci pomlouvat nebo někomu zkazit náladu, ale jak si proboha může někdo udělat růžovej blog, když je jeho obsah (podle autorky) o "GOTICE" . Co to má jako bejt? Možná, že GOTIKA, se projevuje sladkou růžovou barvou, ale za to GOTHIKA, temnou černou.... a navíc, tento obrázek:
na růžovém podkladu? No jen si to zkuste představit. Není to napadání dobrého vkusu??? Představa, že si prostě někdo (teda já bych to viděla na blonďatou růžovku) hraje na drsnou osobu,........ je mi z toho blivno. Prostě takový věci by se měli zakázat jednou pro vždy, protože čumět donekonečna na růžový, světle modrý a fialový blogy je prostě....................dejme tomu že je to na blití, když to tak musím říct, a proto tímto začínám bojovat proti hnusnejm, nechutnejm, kentusním, růžovejm blogům, který podávaj milný informace o (hahaha) Dead Angels. Proč to??? Nechápu počínání toho, kdo to vytvořil...........a pak.....málem jsem se počůrala smíchy, když jsem viděla tohle:
Doufám, že to není výtvor někoho z vás, protože mi to přijde nanejvíš směšné......no ale spíš směšné ve spojení s tou blicí růžovou...Taky vidíte před sebou tu kouzelně růžovou stránku a na ní TOHLE???
A pak je tu další věc...jak se můžou porovnávat blogy o jinym obsahu? Někdo píše o skupinách jako je US5 a má silně přeslazenej design a někdo píše o GOTICE a je to ještě horší, pak někdo píše o GOTHICE a je to zase úplně něco jinýho...to prostě nejde tohle!

Odpust mi bráško 5.díl

30. prosince 2006 v 22:10 | Trinitys |  Odpust mi bráško.../Verzeih mich Bruder...
Dneska mam fakt skvělou náladu,díky vám lásky moje....Etě jednou mooc děkuju..Takže tady máte další dílek...ale bacha...od příštího ílu už se vracím do svých depresivních kolejí,tak si tohle užijte:)))Jo a možná ještě dneska připíšu ,,special díl" k trinušce..ale nevim-...papa lásky :**
Začal kolotoč.Ty nenahraditelné chvíle štěstí,na které nikdy nezapomenu.Kluci ze skupiny o našem vztahu nic nevěděli,ani nikdo jiný.Ale bál jsem se,že by nám na to mohl někdo přijít,pak by nás určitě rozdělili a to bych nepřežil.Proto jsme si museli užít těhlech 14 dní….
,,Máš někdy strach,že na to přijdou?"Zeptám se Toma předposledního rána.Ležím v jeho pevném objetí v posteli.Ne,zas tak daleko jsme ještě nezašliJ!
,,Občas…ale jen trochu.Bude to dobrý bráško.Dokud máme jeden druhého,nic se nemůže stát."Zašeptá s úsměvem a dá mi pusu do vlasů.Přetočím se tak,abych na něm skoro ležel.
,,Víš,že je tohle náš poslední den?Pak už je riziko obrovské.Nebudeme se moct ani vzájemně dotknout."Posmutním trochu.Nezvládnu to.Bez něj ne.
,,Šššš….Všechno bude zase dobré…Neboj se…Víš,co?!Musíme si tenhle den pořádně užít."Zasměje se.Tenhle je upřímný,svůdný a při tom trochu drzý úsměv ve mě vlnu vášně.Přejedu mu jazykem přes klíční kosti a pokračuju ke krku.Mírně se zakousnu do jeho ucha.Jeho rty se hladově vpijí do těch mých.Naše jazyky se proplétají v divokém tanci.Jeho ruce bloudí po mých zádech a jemně třou má bedra.Pevně se k němu tisknu.Dech se mi zrychluje a tělo se třese.Žil jsem vedle něj skoro 17 let nechalo mě to klidným,nebo jsem si to aspoň myslel.Ale teď…Když se mě jenom chvíli nedotýká,mám pocit,že zešílím.Když se dosti nedobrovolně přestaneme malit(Máma nás volá na oběd-spali jsme dlouho),stejně si nemůžu odpustit pár ,,nevinných" doteků.Tom se na mě zašklebí.Když se pak konečně vykopu z koupelny,Tom zrovna stojí zády ke mně a hrabe se ve skříni.Jeho štíhlou postavu už sice zakrývá dlouhé tričko,ale to mi nezabrání.Přistoupím k němu a obejmu ho kolem pasu.Tohle se do budoucna stane naší oblíbenou pozicí.Jsem vyšší než brácha,takže mu v pohodě vidím přes ramena a mám konečně pocit,že i já mu můžu dát nějaký pocit bezpečí.Navíc to nevypadá zas tak podezřele.
Jemně ho kousnu do krku pak začnu škádlivě lechtat na břiše.Tom se rozesměje a trochu se začne svíjet pod mýma rukama.Lechtání občas proložím polibkem.Brácha se najednou napřímí a otočí.Shodí mě na zem a pak udělá pár kroků zpátky.Zadívám se na něj smutnýma,psíma očima.
,,Tome…prosím!"Zakňučím.Povzdechne si a skloní se ke mně.Krátce mě políbí,vezme do náruče a pak nese dolů do kuchyně.
,,Máš štěstí,že tě tak miluju…Jinak bych se s tebou netahal.Zasměje se.
Celý den strávíme spolu.Blbneme venku užíváme si přítomnosti toho druhého.K večeru mě ale zase přepadne depresivní nálada.
,,Tohle je poslední noc.Pak už si budeme muset dávat strašný pozor."Šeptnu.
,,Naše poslední noc."Opraví mě tom.Nechápavě pozvednu obočí.Kam tím proboha míří??
,,Prosím,Bille.."Líbne mě na krk.Zase mám trochu strach…co trochu!Hodně!!Věděl jsem,že to jednou přijde…těšil jsem se na to..ale teď…začínají se mi klepat kolena…ale nakonec stejně přikývnu…nějaká touha ve mně prostě neodolá.Tom se usměje a obejme…
….Miluju se s bratrem???….Ne…s bytostí,která pro mě znamená všechno……
Držíte odpovědi hluboko uvnitř vaší mysli.Vědomě jste to zapomněli.Je to cesta pracující lidské mysli.Když je něco nepříjemného,tak hanebného pro pobavení,odmítneme to.Vymažeme to z našich vzpomínek.Ale uloženo je to stále tam…stále tam….
(by Trinitys)

Barevný očíčka

30. prosince 2006 v 2:37 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Díky belindě jsem si stáhla PhotoFiltre...a učím se kolorizovat...takže sem teď dávám pár verzí Billových očí...jaká barva by mu slušela nejvíc??
Tohle je výchozí fotka....
s modrejma očima...
Na přání Laneyky se zelenou....
a tahle,už trochu upravená....se slzou(to není má tvorba:)) a hnědejma na černo-bílim...no..příště možná vykumam,jak to nechat barevný:)))
Tak jaký jsou nejlepší???

Mini prosba

30. prosince 2006 v 1:17 | Trinitys |  Něco o nás (takový nezajímavý kecy :)
Pže jste mi tak krásně hlasovali pro ten piercing(ze kteryho stejně nic nebylo:))) tak bych vás chtěla poprosit,jestli byste nemohli hlásnout i tady...Jde o to,že...několik lidí my vyčetlo moje chování(objektivně nejsem schopná posoudit jak moc pravdivě) a má ,,milovaná" matka my reje do vzhledu...takže by mě zajímalo,jaký názor máte vy...jestli se mám z tý trochy černý,možná mírně přehnanejch emocí a lásce k žiletkám a gothice přesunout jinam...nebo tak zůstat....je to na vás bobani...hlavně prosím ty co mě znají,ale ostatní samozřejmě taky...
Díky...Miluju vás...vaše Trinusha....
,,Don´t leave me...Because I´ll die,if you do..."

Odpust mi bráško 4.díl

28. prosince 2006 v 21:53 | Trinitys |  Odpust mi bráško.../Verzeih mich Bruder...
Už sem někdy říkala,že jsem dobrá??:))) no pro jistotu si to zopakujme: Sem dobrá!!!:DD...Doufám,že budete trochu happy...máme tu další díl...teda neni moc dlouhej...ale teprve te´d to pořádně začíná.))....Navíc jsem se rozhodla pro úplnou změnu konce a i zápletka bude nakonec jiná,než jsem zamýšlela....

,,Už máš všechno?"Zívá Tom,když se po čtyřech hodinách nakupování konečně na chvíli zastavím.

,,Copak?Už tě to nebaví?"Ušklíbnu se.

,,Ne!"

,,Hmm…No asi to bude vážně všechno…"Tom se blaženě usměje.,,I když…pár novejch náramků by neuškodilo…."Brácha zaůpí a sesune se na lavičku.

,,Tak to si jdi koupit sám!Už jsem s tebou byl na manikůře,kosmetice,u kadeřnice,pro jeans,laky na všechno možný,trička,koženou bundu,boty,šampón,potítka,šminky,cd Neny a naší singlovku,kterou už dávno máš,kontaktní čočky,který nenosíš a dětskou sadu ,,Malý chemik".Všechno sem to přetrpěl…asi z lásky,ale náramky už ne!!"

,,Okis,jasně bráško….Takže…jedeme domů,nebo si ještě dáme oběd?"Usměju se.

,,Jedeme domů,dneska už fansky nechci ani vidět."Zívne.

,,Tak jo."Mrknu na něj a nenápadně ho obejmu kolem pasu,když jdeme na autobus.Prej nechce vidět fansky…Tss…bych se divil…ta blondýna z dopoledne mi ještě pořád leží v žaludku.Určitě jí zavolá…jako vždycky…vyspí se s ní..jednou,možná dvakrát a pak se už nikdy neuvidí…Stejně žárlim..trochu…Copak já vim,jestli je má rád aspoň trochu stejným způsobem,jako mě??Už se v něm asi nevyznám…Trochu víc se k bráškovi přitisknu

.,,Nech si to na doma."Sykne.

,,Jak můžu mít jistotu,že se doma bude něco dít.Vždyť ani nevím,co ke mně cítíš."Vyslovím trochu smutně svoje myšlenky nahlas.Sladce se usměje a pak udělá něco,co mi vyrazí dech.Obejme mě,zastrčí jeden pramen vlasů za ucho a zašeptá:

,,Miluju tě…tobě to ještě nedošlo??!"Zasměje.Nevím,jestli to myslel úplně vážně,je dost unavený,ale stejně…

,,Ne…já…nevěřil sem,že bych mohl mít takový štěstí."Otřu se nosem o ten jeho.

,,Nevím kdo z nás dvou je ten dokonalej."Ušklíbne se a nastrká mě do autobusu.Položím mu hlavu na rameno.Najednou mi dochází,jak je to všem jedno.Nevím,jestli vypadám tolik jako holka…nebo je jim to prostě fuk.Důležitý je teď pro mě ten pocit.Štěstí a bezpečí…

Jakmile se za námi zavřou domovní dveře,stáhnu -Toma jemně na sedačku.Jsme teď kousíček od sebe.Chvíle na kterou jsem čekal snad celou věčnost…Ale najednou mám strach.Strach udělat ten první krok.Tom si to uvědomuje.Dráždí ě tím,jak se mě jen letmo dotýká nosem.Nedokážu to..vždyť nesmím.

,,Udělej to."Zašeptá najednou Tom.Zase mi čte myšlenky.

,,Mám strach."

,,Není čeho se bát."Pousměje se.Zavřu oči a obejmu ho kolem ramen.Jediná vteřina,která všechno změní.Obrovské riziko,které nám přinese jen strach z toho,že se na to přijde.Stáčí tenhle jeden polibek a všechno se pro nás navždy změní…A já se rozhodl to podstoupit…

(by trinitys)

Smutný,Slash video....

27. prosince 2006 v 12:30 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Na tohle jsem narazila pro změnu na tokiohotttelacce...ale to je jedno...je to strašně hezký a smutný video...sice sem z toho nepobrala upe všechno(ach ta má anglina)...ale jakž takž sem pobrala příběch...fakt se koukněte a napište co si o tom myslíte....
,,Because I ´ll die,if you do..."

Kniha o TH

26. prosince 2006 v 12:55 | Trinitys |  Drby
Zjistila jsem velice potěšující věc....dostala jsem od své ctěné paní matky(pro některé z vás tchýně:)) knížku o Tokio Hotel....tak sem si v ní tak listovala a co nevidím...V zadu je takovej seznam dobrej stránek v čechách a německu...a mezi těma českejma je...světe div se.... www.tokiohotttelacka.blog.cz !!!
Sláváááá!!! takovehj dobrej blog....uf....no nic to je vsuvka)))

Pro zlešení nálady:)))

26. prosince 2006 v 12:44 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
1.
Bill: Víte lidi...zajímalo by mě (ohne se a zvedne něco z podia) Kolikrát už jste po mě hodili tampon (drží tampon a chodí po podiu). Co si myslíte, že bych s ním měl dělat?! (směje se na diváky, Tom se směje v povzdálí) Tohle je neskutečný (zahodí tampon)
2.
Otázka: Mohli byste dělat něco jiného za práci kromě muziky?
Bill: V mém případě, tomu nevěřím. S mým vzhledem, to v žádném případě by nebylo lehké! Umíte si mě představit jako chlapíka za okýnkem v bance? (směje se) Žádný zaměstnavatel, který není blázen, by mě nezaměstnal. Pokud by po mě nechtěl, abych mu pomohl zkrachovat...
Georg: Já jsem vždycky chtěl být králem, ale myslím, že už je dávno na tohle pozdě! (směje se)
3.
Bill chce, aby se fanynky v Soltau svlíkly! Jako na mnoha dalších koncertech, tak i v Soltau křičelo publikum "Ausizieh'n! (Svlíkněte se!) A tak Bill přišel na nápad.
Jestli to video chcete vidět, tak si ho stáhněte tady : Leb die Sekunde
Bill: Tahle mladá dáma tady dává dobrý příklad, má jenom bikiny nebo podprsenku....a ostatní taky. Dávejte pozor! Uděláme dohodu ano? (usmívá se) VŠECHNY se svlíknete! Odpředu až dozadu, ano? VŠECHNY se svlíknete! A potom, dostanete něco velmi speciálního. To je dobrý kompromis ne? Okay....jsem zvědavý, kdo všechno to udělá. Budu tu situaci hlídat a potom vám řeknu, co za to, ano?
4.
Popis jedné fanynky z natáčení WSUE - o Billově pleti!
"Kluci stáli vedle nás, protože jsme museli opakovat jednu část scény, kde prostě sešli dolů a šli kolem nás...když byli kluci u nás, tak je pořád maskérky pudrovaly a pudrovaly a nanášely jim tunu make-upu. Hlavně Billovy, který si pořád stěžoval, že má hodně pupínků!"
5.
Bill na Echo Awards u bufetu :
Reportér: Tenhle bufet asi není to přesný pro takovou teen-star....
Bill: Nejsou tu ty správná jídla...uznávám víc..hmm...víc jednodušší....myslím tím....nejím všechny ty exotický jídla a tak....ty z moře a podobně...ale no, tohle je jídlo je přece jenom sice trochu víc speciální. Ale (usmívá se), určitě se najde někdo, kdo mi přinese nějaké jídlo z populárního fastfoodu (frajersky se usmívá)
Reportér: To nemyslíš vážně?!
Bill: Jistě, že ano (usmívá se).
6.
Otázka: Vždycky si děláš tenhle styling Bille?
Bill: Samozřejmě, že někdy jsou dny, kdy jsem prostě neschopný se nějak upravovat, prostě jdu jenom ven a nějak....vypadám podobně jako on (ukáže na Toma)
Tom: Ale já vypadám...vypadám....vypadám....mimochodem líp než on (široce se směje) ale on (ukáže na Billa) si vždycky říká sám pro sebe, že vypadá líp
(reportér se začal smát)
Bill: No....stejně.....stejně...(usmívá se) jsme si potom velmi podobní ano!
7.
Otázka od Kristiny: Jakou nejšílenější věc jsi kdy udělal?
Tom: V každém případě jsem VELMI klidný, nekomunikativní a stydlivá osoba...Nikdy jsem neudělal nic šílenýho (všichni se smějí). Ale co JE opravdu šílené? Pro mě je všechno naprosto normální.
8.
Otázka od Karen: Co byste dělali, kdybyste byli jeden den neviditelní?
Tom: Já bych jenom seděl v kavárně a pozoroval všechny lidi.
Bill: Já bych pravděpodobně stál na ulici a podkopával každému nohy. Nebo bych na každého vylil sklenici vody!
Georg: Já bych rád byl v dívčí šatně.
9.
Otázka od Emmy: Jakou nejšílenější věc napsal váš fanoušek na plakát na koncertě?
Bill: Miluj se se mnou skrz monzun!
Tom: V jednom dlouhém fan dopise jsem četl "Milujte se skrz monzun!" autoři toho dopisu udělali chybu, protože asi neznali dobře němčinu...bylo to docela legrační číst.
10.
Reportér: Gustav a Georg už dokončili svoji školu. Ale vy Bille a Tome se musíte ještě dívat do školních knih, ikdyž jenom navštěvujete internetovou školu...
Bill: Ano, je to naše část života ve skupině nebo ne?
Georg : Ano.
Bill: MY musíme pracovat (usmívá se a ukazuje na Toma)...zatímco ostatní... (směje se)
Tom: ANO!
11.
Reportér: Ale Bille...jestli se nepletu máš psa?!
Bill: Ano mám!
Tom: Scotty??
Bill: Yeah...
Tom: Tak toho nemůžu vystát, mohl by zemřít... (tímhle mě Tom teda jako dostal!!! - moje ponz.)
Bill: Díky...Jsi velmi milý!
12.
Reportér: A co dítě?
Tom: Dítě...nevím proč se nás teď všichni v posledních dnech ptají na děti.
Bill: Jo! To taky nevim!
Tom: Opravdu bych nesnesl ten dětský křik a furt by potřebovalo pozornost jako pes!
Moc se omlovám za copiring,ale to neslo:))
a druhá část:
.
Oliver(moderátor): Ty jsi jediný měl už aféru s 25 holkama, správně?
Tom(frajersky se usměje): Hey, a ty jsi jeden z těch dotěrnejch novinářů, správně?
Oliver: No, k tomuhle nemusíš nic říkat...jestli se cítíš nějak nepříjemně s touhle otázkou (Bill se v povzdálí strašně směje)
Tom: No, to nevadí, jsem velmi otevřený člověk...řeknu jenom jedno: může být víc, může být i míň...no ale pravdu neřeknu
Oliver: Wohooo! Máme tady mladého Lorda....co je na hrátky!
Tom: Jo...pohrát a odhodit...
2.
Bill: Každý má nějaký tanečnice! Stefan Raab má taky tanečnice! A....KAŽDÝ má tanečnice, ale jenom my....nemáme!!!! Myslím, že bychom si taky měli nějaké tanečnice pořídit!!!
3.
Tuhle větu prý Tom používá, aby zapůsobil na starší holky :-D
Tom: Na staré lodi se člověk nejlíp naučí plachtit, nebo ne?!
4.
Tom: Nesnáším lítání!! A navíc když je venku takový počasí! A teď....není ani ve zdi okýnko!! Začínám panikařit. Kdyby...kdyby tady byli nějaký turbulence, zabije mě to! Opravdu!
Otázka: Možná bychom mohli na zeď přilepit obrázek s hezkou krajinkou a super počasím?
Tom: Ano...to by bylo nejlepší!!
5.
Fanynka: Ahoj, jsem Kati z Bavorska!
Klaas(moderátor): Ano...Kati z Bavorska, povídej!
Fanynka: Ano. Takže mám otázku: četla sem, že jeden z vás měl sex s 25 holkama a....
Všichni z TH: COŽE????!!
Bill: No, tohle sem teda NIKDY NIKDE nečetl. Kde něco takovýho bylo napsáno???
Tom: Jaká to krutá pomluva!
Fanynka: Ano, četla jsem to! A od jednoho dalšího vašeho fanouška sem tohle samý slyšela taky...takže...
Bill: Bylo to vážně o nás??
Georg: O kom???
Tom: To nemůže být o nikom z nás!!
Bill: O Georgovi!!! (všichni se smějí)
Georg: Myslím, že se do toho nějak zaplétáme!
Tom: Ano! Georg! (úsměv)
Fanynka: Chtěla bych, abyste tuhle pomluvu nějak vysvětlili!!
Klaas: Kati, musíš se dostat hlouběji! Nechtějí takhle odpovědět! Udělej to jako Beckmann (německý nějaký pořadatel nějaké show).
Kati: Opravdu?! No...ehm...
Klaas: Ano! Opravdu! Vstaň a udělej to jako Beckmann.
Fanynka: Ale já nevim o kom tahle pomluva byla!
Klaas: No Kati...dám ti nápovědu...zkus to s Tomem!
Tom: Ne! Ne! Georg! Zeptej se Georga!
Georg: Nebo například Billa?!
Tom: Ne! Byl to určitě Gustav!
Georg: Gustav?!
Fanynka Kati jde k Tomovi a podává mu ruku
Klaas: Podej mu ruku výborně! Podívej se mu do očí a zeptej se znova!
Tom (se dívá na Kati a úplně takovým pohledem nevinného miminka) Udělal sem to??!
Fanynka: No....teda...
Tom: Tady to máte! Teď...no tak...jdi....jdi...ke Georgovi jo?!
Fanynka: (začíná se smát)
Tom: (naprosto zmaten). Takže, takže...je tohle vtip nebo co?!
Fanynka: No, ale myslím, že Georg na to nevypadá, aby....(okolí se směje)
Tom: Jo. Ale musíš se na něj podívat zhluboka víš?
Bill: Přesně! Takový sou ti nejhorší!
Tom: Jo! Tak to je...
Fanynka: (na Toma a Billa) No ale já si myslím, že vy oba vypadáte jako...
Bill: OBA??
Fanynka: Ano, ano...jste velmi mazaní vy dva!
Georg: Wohooo
Tom: To si myslíš ty! Možná sme se podělili o těch 25 holek, že jo?
Bill (udělá na nevěřící pohled): Tom a já, my....my věříme na jenom jednu lásku a nikdy bysme....
Fanynka: Jo, jasně...
Klaas: Kati z Bavorska díky! Díky velmi moc...předtím než dojdeme dál, myslím, že bude lepší to ukončit!
Georg: Jo! Dobrý nápad...
Fanynka: Okay
Klaas: Díky velmi moc Kati! (na diváky) Velký aplaus pro Kati a její kuráž, kterou má skoro jako Beckmann.
6.
Tom: Většinou ráno vstávám, aniž bych věděl jestli sem....ehm..Musím se podívat ven z okna a potom musím zkontrolovat situaci a potom říkám něco jako "Jo, to by mohl být..mohl být...Kolín (v Německu - moje pozn.)...možná
Bill: Ano, stejný je to i se mnou, protože někdy sme ve dvou nebo třech městech za den, správně? A takže je samozřejmý, že někdy ztratíme orientaci, že jo?
7.
Tohle je z tý hry, jak ji hráli kluci - s těmi barevnýma rukama
Gülcan: Vaříte?
Bill: (okamžitě ukáže modrou stranu - ne)
Tom: No oba...oba umíme uvařit omáčku! (hrdej úsměv)
Bill: Jo, to je pravda..
Tom: Ale jinak...ano ehm...
Bill: (strčí do Toma svým zadkem) No tak, buď upřímný!
Tom: Umíme teda vařit?
Bill: NEEE!
8.
Gustav (k recepční na hotelu): Můžou se jíst, nebo je to jenom dekorace?
Tom: Dekorace!
Gustav (ignoruje Toma a zeptá se znova): Můžu si jeden vzít? (ona řekne ano) Oh, díky velmi moc. Můžu si vybrat, který chci nebo je to nějak rozdělený?
Tom: Jasně, že je to rozdělený Gustave. Vidíš, tyhle jsou pro lidi, jejichž jméno začíná na "G".
9.
Tomova oblíbená věta :-D
Tom: Jdeme, jdeme, jdeme, jdeme, jdeme!
10.
Billa dráždí to, že Georg odpovídá, ale ten mikrofon mu musí držet on...
Bill: Nechci už ten mikrofon držet...chceš dál kecat?....Tady.
11.
TH se setkali v zákusilí se dvěma fanynkama, které vyhrály setkání. Bill se jich zeptal na jejich piercing v puse...
Bill: Udělali ste si ten piercing ve stejný den?
Fanynka: Ne, já sem si ho tam nechala dát jeden den po ní. Udělala sem to sama...
Bill (vykulený): Ty sis...ty sis ho tam dala SAMA?! Tomu nevěřím, naprostá blbost!!
Fanynka: No, tenhle sem si udělala sama (ukáže na svůj piercing v puse), ale tenhle udělal profesionál (ukáže na piercing v obočí)
Tom: Ten piercing v puse sis udělala sama?? Nevěřím!!
Fanynka: Opravdu!
Tom: To mi nenalhávej!!
Fanynka: Přežila sem to!!
Bill: Oh můj bože!! Já bych nemohl ani...Já bych si nemohl ani propíchnout sám ucho!!
Zdroj: http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Vánoce??už to tak bude...

24. prosince 2006 v 14:45 | Trinitys |  Můj psycho deník
Jo...hlásí se vám absolutně chcípla Trinuška .. mam cosi,co by se dalo nazvat
chřipkou,připadam si jako sjetá a věčně se mi chce spát...navíc se neskutečně nudim, o dotekovym absťáku ani nemluvě....
Myslela jsem,že sem hodim nějaký vánoční překvápko/dárek,ale nevypadá to....ale slibuju vám,že jakmile se nějak vykopu z chřipky,přibyde další Triniti....taky možná ,,odpust mi bráško"...ta jednodílovka bude později-mohla by příliš zapůsobit na mé okolí a někteří by se v tom třeba i poznali...i když by neměli...
Mno...užijte si hezký Vánoce,mějte hodně dárků, atd,atd..:)))

Kam s piercem???

22. prosince 2006 v 22:45 | Trinitys |  Něco o nás (takový nezajímavý kecy :)
Tákže...mám na vás technickou otázku...kam si mám dát piercing a jestli vůbec:)) je totiž možný,že ho budu mít povolenej.....takže...hmm??kam??:)))

Jediná noc s Triniti 8.díl

22. prosince 2006 v 22:30 | Trinitys |  Jediná noc s Triniti/Einzige Nacht mit Triniti
Už je to tak...další dílek:)))..Jo..a vím,že je to množství alkoholu trochu nereálný,ale to neřešte:)))Selenka už vydrží všechno:)))
Asi ve čtyři se probudím.Pomalu se vypletu z billíkových rukou a oblíknu si tričko.Podívám se na něj.Spí.Tom se na mě šklebí.
,,Nemůžeš spát?"
,,Tak ňák."Přikývne.
,,Já taky ne."Chvíli zíráme do blba.(Tom kouká na mě,takže i na blba.
,,Zvládá to?"Zeptá se po chvíli.
,,Bill?"Kývne.,,Docela jo."Trochu posmutní.Doufal,že dostane šanci.V jednu chvíli jsem o tom uvažovala.Hodíme se k sobě víc.Ale pomalu mi dochází,že chci jenom Billa.,,Co si tam v noci dělal?"Rejpnu si.Tom nadzvedne obočí.,,Že ses tam tak jako vrtěl."Usmívám se.
,,Něco se mi zdálo."Zalže.
,,No jo…noční můry jsou děsný."Zamrkam.Najednou něco jakoby zaškrábe na dveře.Leknu se.,,Co to bylo?"
,,Scotty!"Rozzáří se tom a otevře jí dveře.Dovnitř vběhne něco mezi dobrmanem a retrívrem.Skočí to,teda Scotty na Toma a začne ho olizovat.Chvíli si spolu harajou…hmm..taky jsem chtěla psa…No nic.
,,Nevěděla sem,že máš psa."Nadzvedne obočí.
,,Ty o nás fakt moc nečteš.Jo,jo.Je to zlatíčko.Teď jí hlídala známá,takže jí máma přivezla až dneska."Drbe Scotty za uchem.
,,Se máte.."Tom pokrčí rameny.
,,Mám na něco chuť."Ozve se po chvíli.
,,Já docela taky."Zamyslí se.
,,Mam nápad,počkej."Sleze z postele a zmizí.By mě zajímalo,co ho zase napadlo.Opíram se trošku o Billa a hladím Scotty po hlavě.
,,Tak to vidíš.Já se zabouchla zrovna do tvýho páníčka."Tom zase dupe zpátky.Značně nadává,protože mu padá proviant.
,,Madame."Položí na postel brambůrky,colu a tak.Jak to tak pozoruju,vzal sem i vodku.
,,Díky.Seš úžasnej!"Usměju se na něj svůdně.Plácne sebou na postel a otevře pytlík chipsů.Zkoumavě si mě prohlíží.Já se vrham rovnou na vodku.Mňami.
,,Ty máš hodně ráda pití,viď?!"Usmívá se.
,,Docela jo.Ale neříkej,že ty ne."
,,Taky,taky."Kývá.Jestli se mnou chce něco závažnýho řešit,měl by to urychlit.Za chvíli budu už dost pod vlivem.Podam mu flašku.Pije jako duha.Pak kdo je tady alkoholik.Hoím do sebe pár brambůrků.No mě teda bude blbě,už to vidim.
,,Spí Bill hodně tvrdě??"
,,Tak normálně.."Pokrčí Tom rameny.Přelezu si k němu na postel.
,,Abych ho nevzbudila."Vysvětluju a vrtam se k němu pod peřinu.Přisune se kousek blíž.A jéje.,,Víš jak je to nezdraví??!"Podržím nám jeden brambůrek před nosem.
,,A vadí to?"Nakloní Tom hlavu,aby ho mohl líp prozkoumat.Tím se dostane asi na 10cm od mého obličeje.Je hezkej.Moc hezkej….A v tom pižamu s Donaldem vypadá roztomile.Naštěsí ho pořád srovnávam s Billem,takže v poho.
Nakloním se do svojí tašky a vytáhnu si picí jogurt.Vzala sem si s sebou dva.Pro jistotu.Zatřepu s ním a otevřu ho.
,,Co to jako je??"
,,Jdu žít zdravě!"Oznámim a leju to do sebe.Móóóóc dobrý.Prázdnou flašku položim vedle postele a uvelebím se zase k Tomovi.
,,Fajn…Ti bude blbě."Směje se a zapíjí popcorn (nový úlovek) vodkou.
,,Ty máš co řikat."Zasměju se a vytrhnu mu pití z ruky.Když přijde na řadu i Fernet,začne mi být veselo.Scotty už se radši stáhla mimo pokoj.My se s Tomem furt něčemu tlemíme,popíjíme a aby sme to ,,naředili"máme otevřenou i colu.Tý je tam ještě dost,což se ale o alkoholu říct nedá.Vodka zmizela a Fernet(nic lepšího tam bohužel nebylo) je na tom taky zle.
V půl šestý došly brambůrky.O pár minut později mi začne být lehce nevolno,ale pořád je to ještě dobrý.
,,Hele,je pravda,že si měl 25 holek??"Vybafnu na Toma.Povalujeme se tam a opíráme se o sobě(nebo se tomu říká tulení??!!J),takže je místo i pro trochu ,,intimnější otázky".
,,Ne-e..hmm..a kolik kluků si měla ty??"Snaží se o vážnej výraz.Naklonim se těsně k němu,aby to Billík neslyšel(nemůžeme kazit mládež).Je to sice trochu vadný,protože spí jako zabitej,ale…
,,Moc o nepočítam,ale víc jak…."Zašeptám ono číslo.Tom hvízdne.¨
,,Zkušeností máš teda dost.Nenašla bys pro mě taky místo??"Tss…on mě balí…nebo sou to spíš nemravný návrhy?
,,He.Si vážně zlatíčko.Chodim přece s Billem."Trochu se u toho zamotam.
,,By mi nevadilo.Jen tak..prostě bez vztahu."Prohlíží si mě.
,,Nešlo.Dyž já ho mam ráda."Upřu na něj svoje výrazný zelený oči.
,,Hm,na tom něco bude."Pokýve hlavou.Dopiju zbyteček Ferneta a zase se začnu smát.Nevim čemu,ale prostě jen tak.
,,A políbila bys mě?"Navrhne nevině….
(by Trinitys)

Jediná noc s Triniti 7.díl

20. prosince 2006 v 21:08 | Trinitys |  Jediná noc s Triniti/Einzige Nacht mit Triniti
Jsem dobrá...musím se vážně pochválit....přepsala jsem další díl....a to není všechno....dokonce mám i další jednodílovku...a kousek ,,Odpust mi bráško."Takže teď by to mohlo trochu ožít:))
Btw:je to možná trochu přeslazený:))) ale nebojte...já nezklamu:))) zase bude depka...někdy...příště:))
,,Máš zase ňáký dývko??"Kouknu na Billa.
,,Jasně,tentokrát je to originální."Usměje se tajemně.
,,Mickey Mause??"Navrhne nevině Tom.Bill zavrtí hlavou.
,,Něco lepsího."Víc ale neprozradí.Sakra,jsem docela napnutá.A on to doma ještě schválně protahuje.Prej se musí převléct a chce si zahrát pexeso.To mě už vážně silně sere.Chápu,že je divný takhle mluvit o klukovi,kterého mam ráda,ale taková už jsem.
,,Když máme tak tu infantilní náladu,tak by sme se mohli navzájem namalovat a vytvořit z vlasů nějakou šílenost,ne?!"Hodím psí pohled a kluci se rozesmějou.Ale nakonec to s nadšením přijmou.Hovada!
No rozdělili jsme si to.Já upravuju Toma,Tom Billa a Bill mě.
,,Si tě vychutnam!"Šklebim se na Toma.
,,Počkej jak dopadne brácha."Směje se.Češeme a líčíme.Tomovi to docela jde.Nejlepší je finální pohled do zrcadla.Všichni na sebe překvapeně koukáme.Bill je nalíčeném tyrkysově a má po celý hlavě malý culíčky.Tom velikém drdol z dreadů a ladění do růžovýa já krásně vyčesaný vlasy a výrazný stříbrný nalíčení.Dopadla jsem asi nejlíp..Vlastně skvěle.Bill na Toma chvíli řve,že mu takovejma kravinami zanáší pleť a ten si ho naštvaně prohlíží.Radši se zkulturníme a jdeme konečně na film.Zavrtam se hezky mezi dvojčátka.,,Zap!" mám výtlem.Bill sehnal jako super originální filmík Shreka.Magor.
Ale je to děsná sranda.Až na dojemný scény.Ke konci začnou kluci smrkat,fňukat a popotahovat.
,,Dobře to dopadne."Utěšuju je.Mam je moc ráda na to,abych se smála.
,,Dyž to je tak smutný."Otírá si Tom nos.
,,A dojemný."Přidává se Bill.
,,ale no tak…"Hladim je po vlasech/dreadech.Po chvíli začínám usínat.Nevím,ale mám pocit,že se dneska má stát ještě něco důležitýho.
,,Kde se bude spát??"Zařvu na kluky z koupelny.
,,U nás v pokoji."Odpoví logicky Tom.
,,Mi došlo.Myslím postele."Zvednu oči ke stropu.Tom je chvíli ticho.,,No???!!"Zavrčim a vylezu.Oba už jsou zavrtaný v posteli a velmi okatě se tisknou ke stěně.Vedle obou tím pádem vzniká spousta místa.Uvažuju vedle koho mam spát.Nakonec skončim u Billa.
Ležíme vedle sebe na boku a koukáme na Toma.Celkem vtipný bejt s nim pod jednou peřinou.Má přeze mě jednu ruka a nervózně přejíždí prsty po mém břiše.He.
,,Dobrou lidi."Zhasne Tom a začne hlasitě chrápat.Bill zamlaská a on ztichne.Otočím se k němu.Není nic vidět,ale i tak cítím,že má obličej těsně u mě.Políbí mě na krk a postupně se posunuje až ke klíčním kostem.Ty vole!Zajedu mu rukama pod tričko a začnu ho hladit po zádech.Pomalu,ale jistě mi sundavá tričko na spaní.Se to ňák rozjelo. Tohle bych do něj neřekla.Přesune se svými rty zase o kousek níž.Zajede mi rukama pod kalhotky.Přestávám se ovládat.Mám chuť z něj strhat oblečení.Když už líbá i moje prsa,Tom se převalí.Úplně sem na něj zapomněla.Do píče!Jako ne doslova,ale tohle mi nedocvaklo.
,,Bille!"Zašeptám mu do ouška.
,,Co je?"Políbí mě.
,,Nejsme tu sami."Usměju se.Bill se mi přes rameno podívá na svýho bratra.Ten sebou furt šije.By mě zajímalo,co tam dělá.
,,Na to sem ňák pozapomněl."Zašklebí se.Přemejšlim,jestli se mam zase oblíct.,,Znamená to,že nic?"Cítím jak se mě pod peřinou dotýkaj jeho hladký nohy.
,,Ne,jenom bych to umírnila."Sjedu rukou na jeho nádhernej pas.Jemně mě hladí po celým těle.Chvěju se.Přitisknu se těsně k němu.Je o nádherný,když cítím jeho přítomnost takhle blízko.Trhne sebou,když do něj nechtěně zaryju loket.
,,Promiň."Zašeptám.
,,To je dobrý…si nádherná…"Sjede mi rukou po zádech.Zaklesnu si nohu o jeho.Mám pocit,že se vznáším.Uvědomuju si to štěstí,co mám v Billovi.Zvolním své pohyby,jako bych sahal na něco křehkýho.A vlastně je to pravda.Dotýkám se té zlatavé kůže se strachem,ale i s takovým zvláštním pocitem.Šílim.Pohladí mě po kyčli a jemně přitáhne moje boky na své.Cítím napětí v jeho těle(N/A: nemyslete s co si myslíte vy prasáci jedni perverzníJ)Jen se bojím,jestli ho nezraňuju.Nevím,co udělám zítra…co když mu ublížím!Nikdy jsem neměla ke klukům úctu ve vztahu…proč by se to s billem mělo měnit??Zavrtám obličej do jeho ramene.Zase se k němu přitisknu.,,Bille?"Zašeptám.Usměje se.,,Stalo se něco strašnýho."
,,Co ??" vyděsí se.
,,Já tě asi miluju."Fňuknu.
,,Ale já tebe taky."Usnu mu v náručí….
(by trinitys)

Pěkný

18. prosince 2006 v 21:06 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Fakt moooc sorry...zase vás zanedbávam..zase nepíšu další díly...Je suis desolé.....
ale pěkná fotka ne??:)))

Pls hlasujte

10. prosince 2006 v 15:14 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Chtěla bych vás moc poprosit abyste zde:
hlasovali pro Billa...stačí pod ním zaškrtnout políčko,opsat kód a kliknout vedle na tu ikonku....díky moc...je to myslím něco o mladou hvězdu roku nebo podobná kravinka,ale každopádně hlasujte:))))

Joooooooo!!!!!!!!!

10. prosince 2006 v 14:48 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Jsem happy....ne že by byklo všechno v nejlepším pořádku...to upe ne..ALE....návštěvníci tohohle blogu jistě znajií můj velice kladný vztah k Tokio Hotel a Billovi obvzlášť...už jsem se vykopala z tý závislosti jakou sem trpěla před tím,takže žádný vyrývání jeho jména a sebevraždy nebudou....Jestli sundám plakáty...to ještě nevím...jsem na tu 31-ti členou zbítklu docela hrdá...mám k ní jistej vztah a dala sem za to nehorázný peníze...takže bych to asi ještě neviděla...(Promiň Slávku...ale já to bohužel nezvládám tak rychle jak by si chtěl).....
Ale abych se dostala k tomu proč jsem tak děsně happy a mluvím tu po delší době zase o TH....nedávno byly kůli povídkám 15+ pozstaveny blogy o TH na které jsem chodila a kde jsem zjišťovala news....teď je jeden z nich zase v provozu...a navíc,...mluvila jsem s katie....a mám pro sebe a vás co o tom etě nevíte...
V březnu vyjde nové německé cd což znamená že ho prostě mít budu a tečka:))) a taky...na konci května bude v Sazka areně konzík...ještě od zdrojů zjistím podrobnosti a pak hurááá!!:))) no tak to byů jenom takovej muj šílenej projev...já se omlouvám...ale prostě to člověka potěší...Nemyslete si že ze mě bude zase cvok do Billa jako před tím...ale...pořád mam tu skupinu ráda...tak proč s netěšit,že?!:)) otázka je...lásky moje...kdo z vás půjde se mnou???:)))
neuvěřitelný...tak dlouho jsme na to čekali...a najednou...je to tady.....melancholie??šílenství??možná....nebo agonie.....nevím.....ale...přijde mi to trochu jako zázrak....třeba...konečně...některé z nás....po té dlouhé době snění...uvidí konečně svého anděla.....

Ewa Farna

9. prosince 2006 v 21:41 | Trinitys |  Drby
Právě koukám na Českého Slavíka a na playback a bez jakéhokoliv smyslu pro tanec právě vystupuje tenhle 13-ti letý ,,objev".Podle toho co jsem slyšela má možná i vyhrát...a to mě teda štřve....copak to nikdo nevidí???Neumí pořádně zpívat....hraje si na tvrďačku a její smysl pro hudební styly je hodně pozadu....Možná si řeknete,že nemůžu posuzovat,když jsem jí jen zahlédla v časopisu a slyšela jednou ,,Měls mě vůbec rád"na Evropě 2 ....Jenže to není tak úplně pravda...Kvůli informovanosti čtu některé rozhovory...cd jsem si rychle poslechla v bontonlandu....a její první singl mě rve uši minimálně 3x deně z rádia.....i klip už jsem viděla....no....takže mám dojem,že o ní alespoň něco vím....A to něco málo mě ještě utvrzuje v tom,že je t jen další rychle zhasínající a absolutně nepodstatná a hlavně neschopná hvězdička na zasviněný scéně českýho popu....
Nevím kdo by se měl vůbec umísťovat ve Slavíkovi....ale upřímně.....radši Helenku Vondráčkovou než Ewu!!!!