Don´t hate me please.Because I´ll die,if you do...

Leden 2007

Kuchařka,bedničky a magnet

26. ledna 2007 v 22:38 | Trinitys |  Drabble
První a ne příliš povedený Drabble....
,,Čevab-čiči"?Já nebudu dělat večeři z kočky.Blbá kuchařka!!Brácha samozřejmě v pokoji paří na kompu a z bedniček mu řve směs písniček.
,,Tak co je s tou večeří?".
,,Musíš chvíli počkat!"
..Ale já mám strašnej hlad."
,,Tak si jdi zatím namake-upovat tlamu!"zaječim .
Po pár minutách Bill seběhne dolů.Pořád má takovej vzrušenej výraz a ohlíží se na lednici
,,Nepůjdeme se projít?"Navrhne.
,,Na to zapomeň.."..Zvedne se od stolu a vydupe do svého pokoje.Co sakra čeká?Kdyby mě tehdy neodmítnul mohlo to být jinak…
11:45
Bill nejspíš už usnul.Z nudy začnu zkoumat magnety.Ozve se Billův výkřik.A najednou mi to všechno dochází.
,,Když ses mě před měsícem ptal,jestli tě miluju,smál sem se.Teď každou noc brečím a lituju,že jsem neřekl ,,Ano!"" Je to sestavené z magnetů
.Bill sedí na posteli,rukama objímá kolena a třese se.Z vyděšených očí se mu valí slzy.
,,Lásko!Ale já tě pořád miluju!"Pousměje se
Nechám ho,schoulit se mi do náruče.
,,Tome?"
,,Ano?"
,,Už nebudu lhát.."
(Trinitys)

Je croix,que c´est perfect....

26. ledna 2007 v 20:27 | Trinitys |  Gothika,trocha Ema,krev a deprese....
Naprosto skvělý..ta holka mi přijde krásná...
něco pro belie.....

Zvláštní fotka???

26. ledna 2007 v 20:21 | Trinitys |  Drby
Tak..o téhle fotce se mluvila..jako že je nějaká divná....Tak sem se na ní pořádně podívala...
No..proč je divná??? protože....přiznejme si že Bill přece jen vypadá trošku jako holka....a...tak to mírně připomíná hollywoodský premiéry kde stojí na červeném koberci režisér s ...přítelkyní...omlouvám se,ale Bill tu fakt vypadá jako jeho holka:)))
Ale...třeba tahle fotka mi přijde fakt moc pěkná....nevím proč..asi ten výraz..pohled..co já vim...ale je goood..
a..mam akustickou verzi ÜEDW a stáhla sem si HMF....je to pěkná písnička...psaná v letadle jak sem se dozvěděla:)))

Fan video s celou písničkou

25. ledna 2007 v 17:39 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Tak tady je odkaz na celou Hilf mir fliegen....narazila sem na to upe omylem..ale je to good...ta písnička je pěkná a ke konci jsou tam fotky z jednoho shootu,kterej se mi hrozně líbí,ale nemůžu je sehnat:))) tak si to užijte....

Celý klip!

24. ledna 2007 v 17:31 | Trinitys |  Drby
Tak konečně už fungující odkaz na Über Ende der Welt....

Znovuzrození 7.díl

22. ledna 2007 v 20:39 | Trinitys |  Znovuzrození/ Rebirth/ die Wiedergeburt
Laneyxka mi poslala zbytek znovuzrození,takže ...sláááávááá budou další dílky!!určo čtěte je to mooc pěkný...
Ze zkušebny se ozývalo jen tlumené brnkání na kytaru.
,,Gustave…není tam…že tam není, ten idiot?"
,,Neboj, Bille. A pojď už." Když jsem přišli do zkušebny, tak tam na židli seděl Georg a hrál svojí oblíbenou písničku. Byla tak melancholická, že mi do očí zase vyhrkly slzy. Byla to ta z Armagedonu a já jsem se prostě nedokázal udržet. Gustav na mě koukal tak nějak starostlivě a žďuchnul do Georga, kterej hraní okamžitě nechal. Utřel jsem si oči a zeptal se celkem klidně.
,,Tak kdo na mě teda čeká?" Rozhlídnul jsem se po zkušebně.
,,To já…" Řekl nějaký muž a zvedl se ze židle. Byl úplně zastrčený za Gustavovou sestavou bicích, takže ho ani nebylo vidět.
,,Jmenuji se Joachim Klein." Tázavě jsem zvedl obočí.
,,Jsem lékař a…no víte…stala se taková věc, která se moc často nestává, ale když už se to stane, tak to vážně stojí za to."
,,Já vás asi moc dobře nechápu."
,,Žádám vás, abyste mě, prosím, doprovodil." Řekl muž s úplně kamennou tváří.
,,Kam?"
,,To poznáte a myslím, že budete velice rád, když s námi pojedete."
,,Jak bych já ještě někdy mohl být rád? No řekněte, byl byste rád, kdyby se vám stalo za takovou chvíli tolik smůly?"
,,No jistě nebyl, ale když se mnou pojedete, tak myslím, že se to tak nějak vykompenzuje a budete mít zase určitě štěstí."
,,Jen jeď, Bille." Řekl Georg
,,A…nechcete jet se mnou?"
,,No…myslíš, že bysme měli?
,,Ne, myslim, že byste mohli. Tak co pojedete?" Zeptal jsem se trochu nervózně, protože jsem ani trochu netušil, co ten chlap má vůbec v plánu. Nic už se stejně nedá zachránit, takže jakýkoliv pokusy mě utěšit stejně nevyjdou.
,,No, tak my teda pojedem." Řekl Gustav a mrknul na Georga, aby se zvedal.
,,A kam vlastně pojedeme, pane Klein?" Zeptal jsem se ho, ale místo odpovědi jsem se dočkal jen zamručení, které nejspíš znamenalo, že se o nic nemám zajímat. Tak fajn, když se nemám zajímat, tak se teda zajímat nebudu. Nasedli jsme do auta a rozjeli jsme se po dálnici směrem do Dachau. Odbočili jsme ale před Dachau a zajeli jsme k nějaké velké budově. Nějak mě ani pořádně nezajímalo, kam jsme to vůbec dojeli, stejně jsem neměl náladu se o cokoliv zajímat. Z přemýšlení a melancholických vzpomínek mě vytrhnul až Gustav, když mě strkal ven z auta. Nikam se mi nechtělo, nejradši bych jen seděl a koukal z okna, jak prší. Když jsem vystoupil z auta, tak nás Klein zavedl do budovy. Všude to bylo takový divný a až moc sterilní.
,,Počkejte tady, chlapci, za chvíli si pro vás přijdu. Zajděte tamhle do tý komory, tam vám řeknou, co a jak." Tak jsem se s Gustavem a Georgem vydal do komory, kde nám nějaká slečna řekla, abychom si sundali oblečení, že nás musí desinfikovat. Pořád jsem nechápal, k čemu je to všechno dobrý. Georg s Gustavem se ale tvářili, jako že je to samozřejmost a dělali všechno, co jim slečna řekla. Já jsem se tvářil tak nějak tupě a ani jsem ji pořádně nevnímal, když mi řekla, že se mám obléknout do speciálního pláště. Asi si o mě musela myslet, že jsem nějakej retarda, ale upřímně řečeno, mě to bylo úplně jedno. Když jsme se převlíkali, tak ke mně Gustav přišel a řekl, abych byl klidnej až uvidim, to, co uvidim. Začínalo mě to upřímně řečeno děsit. Po nějaký chvíli za náma přišel zase Klein a konečně nás vzal do výtahu. Byl jsem zvědavej, co vlastně uvidim a zároveň jsem nechtěl vidět nic. Nejraději bych byl zavřenej doma a poddával se sebevražedným myšlenkám. Copak má takovej život cenu, když přijdete o všechno, co je vám milý? Když všechno skončí ze dne na den? Někdy bych chtěl všechno skoncovat a bejt jenom s Cleou. Sice jsme se tak málo znali, ale já jsem měl pocit, že ji znám odjakživa. Jako by to byla moje nejlepší kamarádka, která najednou někam odjela a ani se nerozloučila. Copak se takový věci u nejlepších přátel dělají? Do očí mi zase vhrkly slzy, nechtěl jsem, aby se na mě všichni dívali, jak brečim, a tak jsem sklonil hlavu.
,,Bille? Jsi v pohodě?" Řekl starostlivě Georg a položil mi ruku na rameno.
,,Jo…no…vlastně ani ne…trochu mě to všechno děsí. Děsí mě, co vlastně uvidím. Děsí mě můj bratr. A nejvíc ze všeho mě děsí můj zpropadenej život, Georgu." Teďka se chovám jak hysterická holka, ale zkuste si zažít takovou chvíli. Zkuste si zažít můj život, kterej se od základu nepovedl. Nemá ale cenu filozofovat nad životem, který ještě žiju. Spíš by mělo větší cenu filozofovat nad něčím, co už dávno skončilo a už v životě se to nebude opakovat. Začal jsem zase myslet na Cleu. Jak jí asi bylo, když… nemohl jsem na to ani pomyslet. Na takový věci já vážně už nemám sílu. Ještě si počkám, co vlastně uvidim a pak…co vlastně bude potom? Pojedu domů a život poběží jako před tím? To ne, to si nedovedu představit. Konečně jsme přijeli do osmého patra. Vystoupili jsme z výtahu a ocitli jsme se v dlouhé chodbě. Klein šel ke dveřím, které byly přímo naproti nám a zadal jakýsi kód. Dveře zapípaly a všichni jsme vstoupili dovnitř.
,,Bille, teď bych tě jen chtěl upozornit, že to, co uvidíš, může tvým životem pořádně zamávat. Pravděpodobně už nic nebude, tak jako dřív, ale řekl bych, že od teďka bude všechno jen lepší a lepší." Usmál se na mě a pustil nás tři do další místnosti. Bylo tam spousta lidí, ale nijak jsem jim nevěnoval pozornost. Zajímalo by mě, co tu vlastně uvidim. Všichni s tím dělaj takový tajnosti.
,,Bille! Haló Bille! Tady jsme!" Ozvalo se někde z davu. Protlačil jsem se skrz a uviděl otce Clei.
,,Jsme moc rádi, že tě vidíme, Bille." Na to, že jim zemřela dcera, vypadali docela šťastně, sice trochu unaveně a opuchle, ale jinak vážně šťastně.
,,Co tu vlastně děláte?" Zeptal jsem se ho.
,,Tobě nic neřekli? Bille, to je ohromné, vážně úžasné. Nechali jsme pro tebe poslat, hned jak nám to řekli. Jsme vážně moc šťastní."
,,Já ale pořád nevím, o co tady vůbec jde. Mohl by mi to někdo konečně říct?" Začal jsem se rozčilovat.
,,Ale no tak, Bille, nerozrušuj se. Emoce si nech na vhodnější dobu. Teď ještě ne. Za chvíli se všechno dozvíš."
,,Ale co se dozvím, mohl by mi to někdo laskavě říct." Zařval jsem po celé místnosti až všichni ztuhli.
,,Clea umřela a vy se tu bavíte, jako by to byla nějaká normální věc. Jako by to byla prostě jenom párty." Díval jsem se ukřivděně a zároveň rozčileně po všech, kteří byli v místnosti. Bylo mi tak smutno, všechno mi bylo líto. Clea vlastně umřela kvůli mně a já tu jsem s lidma, který za prvý vůbec neznám a za druhý si ty lidi dělají ještě srandu a baví se, jako by nic. Chtěl jsem odejít, ale v tu chvíli se někdo vynořil z davu.
,,Pan Kaulitz, nemám pravdu?" Řekl ten muž. Zastavil jsem se a on si mě začal pomalu prohlížet. ,,Jsem doktor Joseph Haine. Zatím jsem nic oficiálně neoznámil, ale pokud ještě malou chviličku mezi námi zůstanete, tak se všechno ihned dozvíte. Nebojte se, že bychom vám snad něco zatajovali, to rozhodně ne." Vážně mě už docela začínalo popuzovat, jak se ke mně všichni chovali. Jako bych byl nesvéprávnej. Jo, možná jsem trochu vyšinutej, ale to je prostě z toho, jak žiju, co lidi kolem mě dělaj a jak prožívám všechny ty věci okolo bratra a Clei. Asi za půl hodiny přišel zase ten doktor a konečně nám oznámil, že nám sdělí všechny podrobnosti. Neměl jsem vážně už sílu poslouchat ty žvásty, a proto jsem mu už skoro ani nevěnoval pozornost, až když jsem ale zaslechnul ´Clea´ , tak jsem zpozorněl. Měl jsem ale pocit, jako že jsem v jiném světě, doktor začal mluvit snad latinsky či co, takže jeho přednáška, mě uchvátila si tak, jako se líbat s tuleněm.
,,Awenuto meraviglia!" Zajásal doktor a zatleskal. Co to proboha má bejt? Mezi lidmi kolem mě to zašumělo, jakoby všichni věděli o čem je řeč.
,,Di lei anima li nuovamente strenuus." Opět zajásal doktor.
,,Ehm…no…a myslíte, že byste to mohl říct normálně?" Zeptal jsem se ho, ale koukal na mě jak na negramotu, kterej neumí latinsky.
,,Pane Kaulitzi," Usmál se na mě a vzal mě za rameno ,,Stal se zázrak." Opět zajásal a objal rodiče Clei. Všichni se divili, tak jako já, co se to děje.
,,Její srdce zase začalo bít! Chápete?" Zavolal zvesela. Měl jsem pocit, že asi špatně slyšim, o kom to ale vůbec mluví? Nezbláznili jsme se tu všichni? Nezavřeli nás do blázince, abychom neohrožovali všechny okolo? Proč říká takové věci?
,,Clea, asi před třemi hodinami…je to vážně báječné…takové věci se nestávají příliš často!"
,,Já vám ale nějak nerozumím, co se stalo? Co je báječné?"
,,Hochu," řekl doktor a položil mi ruku na rameno ,,Clea se asi před třemi hodinami zase probrala. Byla to jen klinická smrt, která ovšem trvala neobvykle dlouho. Když jsme se jí totiž pokoušeli oživit, tak se nic nestalo, tak jsme ji odpojili. Pak jsi přišel ty, a když jsi odešel, tak z ničeho nic, její srdce zase začalo pracovat. Báli jsme se možného poškození a odumření částí mozku, ale jak se ukázalo, poškození není tak rozsáhlé, aby s tím nemohla normálně žít jako před tím." Když mi tohle všechno doktor řekl, zatočila se mi hlava. Takže Clea mě přece jenom neopustila? Vrátila se. Zvládla to! Musel jsem si na to sednout.
(Laneyka)

Celý klip!!! a písnička

21. ledna 2007 v 20:35 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Mám tu pro vás celý klip!!!!! Hurááá a to etě před premiérou....
A tady znovu odkaz na
Hilf mir fliegen...klikněte na TH a tak je to skoro dole v několika verzích....mě se to málo co je slyšet celkem líbí:)))

Obal+další písnička

21. ledna 2007 v 0:24 | Trinitys |  Drby
I v tuhle nereálnou hodinu,po sepsání sáhodlouhého zamyšlení a psych přípravě na Drabble...jsem pro vás našla pár pěknjch věcí...takže...v první řadě...je to kus písničky Hilf mir fliegen (Pomoz mi létat) ...je to skoro dole...a písnička je celkem pěkná...i když jak už jsem zmiňovala...jiná než na minulém cd..ale to už je zase k minulému článku....
takže odkaz:
http://www.labelstudio.de/me/pub/c/2113296/0/de/searchItems.html?searchType=AUTHOR&searchString=Tokio+Hotel&mdv=
Pak je tu obal na CD Zimmer 483 (Pokoj 483)
a ty hezčí screeny z klipu ÜEDW
bill tu má nádherný vlasy....
Toť pro dnešek asi vše...teda spíš pro včerejšek:))) jestli mi písnete téma tak pak skusim napsat ten Drabble...a...přemýšlím nad takovou povídkou ohledně Zimmer 483....Ale to bude překvápko:)))

Nothing is ever really forgoten

20. ledna 2007 v 23:57 | Trinitys |  Můj psycho deník
Opravdu to tak je...nebo si dost často přeju aby to tak byla.....Nápad psát tenhle (zase nesmyslnej :) článek...byl celkem spontální...už dlouho jsem se bavila s Velvet-Nightmare o tom,jak se TH změnili....s Artemisem o tom,že holky nezapomínají.... a tak sem to prostě musela dát dohromady....
Začnu u těch holek....je to pravda....když budu mluvit jenom za sebe,jsaou věci..které byly nějak významné...ať špatné,nebo dobré a na ty já nemůžu zapomenout...nemůžu zapomenout na ty šťastné chvíle... a budu se k nim pořád v melancholických chvílích vracet...a nemůžu zapomenout ani na každé slovo,které bolelo....i když bych chtěla...tak tu ,,sebevraždu " mu nikdy nezapomenu....sice s to zase jinde vyrovná...ale zapomenout nemůžu.... Taková prostě jsem..a upřímně mi to nevadí... přijde mi to logické...
Co se týče TH.... tam mám hodně zvláštní a smíšený pocity.... možná tak trochu na trud jsem se k nim vrátila.... čím víc mi říkal/i ,že bych se na ně měla vykašlat,tím víc mi docházelo,že je mám ráda,začala sem zase poslouchat jejich písničky...a pomalu se dostala alespoň trochu zpátky do víru téhle skupiny....A úpak přišlo nové cd..Zimmer 483 .... těšila sem se..každá z nás se těšila.... ale...ty pohledy zpátky.... obdivuju Velvet,že se ještě dokáže podívat na klip DDM... to by pro mě byl konec...Změnili se...tak strašně moc...opravdu za ten rok zestárly.... strašně moc... vzhledem...se asi měnil především Bill... a i když to většinoíu bylo pořád tajmeně dokonalé...už je to trochu horší..už to není to co na začátku....
Nevím jestli se změnil i povahově....nevím jestli zůstal tou citlivou bytostí,kterou byl v mých snech....ale je jiný...poznáte to v jeho očích....možná ho kazí sláva...možná zmizel ten prvotní šok ze splněného snu...nevím....Je fakt že už je beru jako...klasiku nových skupin...takže o nějaké konkurenci metroušema z US5,nebo rádo-by punkerama z KillerPilze vůbec neuvažuju...na to jsou tu TH už příliš dlouho...
Písnička Durch den Monsum...hymna německých teenagerů.... song,kterej mě dostal...a zařadil mezi ty ječící holky,který přes to pořád nesnáším....Ale mám strach,že se na tu písničku zapomene...že album Schrei / so laut du kanst , bude zapomenuto jako ,,debutovka"..ale tohle cd je něco víc.... První úspěch....tehdy ještě o něco rockovější kapely... krásný písničky,ke kterým mám vzpomínky a který jsou přece jen něčím jiný než ty ostatní....bojím se,že se na to všechni zapomene....a bude z nich komerce...ačkoliv to k tomu všechno směřuje...pořád jsou ještě lístky v Sazka Aréně za směšnou cenu .... nechápu to....
Občas když sedím u kompu...a přemýšlím,pže se neskutečně nudim...zabrousím myšlenkama k tomuhle tématu...a najdenou si připadám strašně prázdná...něco ze mě mizí.... je absordní,že můžu brečet proto,že jsou pořád víc slavní a nejspíš i happy....Nechci zapomenout...na ně..na všechna jejich minulá i budoucí cd..na všechny songy,které miluju....na všechno co mi dali a vzali...nechi aby oni zapoměli na to co byli a jsou....nechci aby zapoměli ostatní.....aby pro ně nebyl sen jménem Tokio Hotel jen přechodná záležitost....Kdyby jen na chvíli přestaly ječet...jak milují Bill a i když to půlka ani nemyslí vážně...a konečně chvíli přemýšlely(po blondýnách to nechci,tam to vidím na od začátku ztracený případ:))) .. uvědomili si... čeho se staly svědkem.... pak by možná...nebyly jen přechodnými fans....
Ztratila jsem se naprosto v tomhle světě.... vzdala se myšlenky,že budu někdy milovaná....odloučila se s TH...protože nevím jak dlouho budou ještě terapií....a jediné co mi zbylo..byly vzpomínky...ano...vzpomínky...uležené hlubko v mysli..v povídkách,písničkách.... vyryté v srdci a kůži.... které mi nedovolí nikdy zapomenout....Možná nebudu happy....možná nikdy nebudu mít to co bych chtěla.... možná budu trpět a moct si za to sama....ale když zavřu oči.... uvidím ho před sebou.... s rozcuchanými čenými vlasy,čokoládovíma očima,které září nadšením....uslyším ty písničky...ucítím objetí,toho druhého Billa....a po ruce možná poteče pramínek krve..bude mi zase jasné...že ...andělé jsou.....
nic není navždy úplně zapomenutelné.....
Jo a..lásky moje..klid..jsem v pohodě....tyhle vnitřní pocity mam pořád,i když sem sebevíc happy...takže klid:))) :***

Drabble

20. ledna 2007 v 23:06 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Díky jednomu perfektnímu odkazu,který mi
Velvet poslala jako omluvu za jistou věc:))) jsem přišla na to,jak je tenhle styl povídek skvělej....
A proto bych se o něj taky chtěla pokusit....100 slov asi nezvládnu,bude jich,víc,ale jinak-jako obvykle- 3 slva a já z toho vypracuju nějakou povídku...nejspíš slash,pže ty mě v poslední době dost berou,ale možná se odhodlám i k nějakému ,,hetero vztahu":))) takže kdo má nějakej nápad,rovnou mi ty slova napište do komentů:))) A uvidíme co z toho vytvořim...
vielen Dank

Začátek klipu ÜEDW

19. ledna 2007 v 21:43 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Jsem patrně jedna z prvních kdo tohle viděl..kdo to dává na blog..kdo zažil šok..a máem brečí štěstím...Takže..je to prvních asi 1:35 minuty.....a... noo ..nejdřív sem se začala strašně smát pže je to takový divný ...trochu mi to připomíná The Wall od Pink Floyd.....
A..Bill vypadá trochu jinak...ale sluší mu to...všem...no...takže napodruhý už good...škoda že je to jen kousek...ale nevadí...v pondělí to bude celý...
Takže..jestlu bude takhle vypadat celý klip...Tak chválim....Tohle se totiž opravdu povedlo...a teď už slibovaný odkaz: http://loadup.ru/video/view/?id=2703
tak krátká doba..a tak obrovský skok...do splněného snu.....

Jediná noc s Triniti 9.díl

16. ledna 2007 v 17:12 | Trinitys |  Jediná noc s Triniti/Einzige Nacht mit Triniti
Tak..máme tu další(zvracecí) dílek...je speciálně věnován belindě,která je teď nemocná,tak aby se uzdravila,pže bez její ironie v tý škole asi zdechnu....a...aby měla pocit,že nejen jí je třeba špatně-tohle bych vám zažít nepřála:))
,,Jasně."Nechápu proč,ale přijde mi to jako skvělej nápad.Přiblíží se blíž.Políbím ho.Líbí se mi to.Dokonce i doteky našich jazykům,takže se do toho vžívám.Asi až moc.Najednou se mi zvedne žaludek.Rychle se od Toma odtáhnu.
,,Stalo se něco?"Přikývnu.
,,Je mi špatně,asi budu zvracet."To už se radši zvedám a mířim do koupelny.Cestou si stahuju vlasy dozadu.Jakmile otevřu dveře,dožene mě Tom.
,,Měl jsem o tebe strach."Vysvětlí,když si ho nechápavě změřím pohledem.Odpovědět už nestačím,jsem ráda,že jsem to k záchodu stihla.Tomík mě chvíli hladí po rameni,ale když se konečně celá rozechvělá zvednu,dorazí ho to.Jde v mých stopách.Držím mu dready a unaveně se opírám o zeď.Ach jo.To sem se zas předvedla.Oba si oplachujeme obličej a pak se sesuneme vedle sebe na zem.Třeseme se a já pevně svírám jeho ruku.
,,Takhle blbě mi..mi už dlouho nebylo."Slabě se usměje.
,,Mě taky ne,s tebou musim někdy jít zapařit.Bude vodvaz."
,,Jak na to teď můžeš myslet?Mě se z toho zase zvedá kufr."Zavrtím se.Pokusíme se,vyčistit si zuby.Já jsem v klidu-to ten jogurt.Bohužel Toma to nějak povzbudí k dalšímu blití.Chudák.
,,Radši si jenom vypláchni pusu."Upozornim ho,když se narovná.Pak se začnem pomalu přesouvat do pokoje.Nevím jestli to půjde.Sme docela zesláblí.Já sem fakt kravka!Takhle nehorázně se vožrat.Naštěstí cestou narazíme na mého anděla.
,,Ježíš!Co ste dělali?"Chytne nás rychle Bill.Tom zvedne oči ke stropu.
,,Hráli karty idiote!"Zavrčí.
,,Řekněme,že se nám trochu zvrtnul mejdan."Dodám a držim se za propadlý břicho.
,,Selenko!Proč mi tohle děláš."Vzdychne Bill a vede nás do pokoje.Tom se zavrtá do svojí postele a já do billový.Ten si nás oba prohlíží.
,,Vydržte chvíli."Poručí naštvaně.Asi o nás měl fakt strach.Přece jenom ještě neví jak dobře snášim moje alkoholový chvilky.Vrací se suchym rohlíkem a trochou čaje.
,,Každej půlku."Rozhodne a my chtě,nechtě schroupeme rohlík.Tom si pak vytáhne peřinu až ke krku.
,,Dobrou a nebuďte mě."Řekne a okamžitě usne.
,,Hmm..Blb….co to s tebou udělal?!"Zavrtí Bill naštvaně hlavou.
,,Nech ho.Lila jsem to do sebe sama.Byl na mě hodnej."Bráním jeho dvojče.Bill se k němu posadí na postel.
,,Ale dyť já ho mam rád.Moc.Sorry brácha."Usměje se a na důkaz bratrské lásky mu sundá potítko.Pak se natáhne vedle mě.Jemně mě objímá.
,,Už je to lepší?"Hladí mě po vlasech.
,,Jo.Zvlášť,když jsem s tebou."Usměju se a dám mu pusu.
,,To sem rád.Tak spinkej Triniti."Usne samozřejmě dřív než já.Tipický.
Takže dneska sem se fakt projevila.Většího vola jsem ze sebe vážně udělat nemohla.Aspoň,že sou oba tak fajn.Lehce se dotknu billových dlouhých,štíhlých prstů.Zůstanu s ním na vždycky.Nechci ho ztratit.Snad poprvé v životě mi na někom záleží tak moc….
(Trinitys)

Přání Georgovi

16. ledna 2007 v 17:09 | Trinitys |  Drby
Jak už jistě víte,nějaký slečny napadlo zazpívat Georgovi na koncertě k narozeninám...no..já na to říkám- proč ne... takže sem v rámci dobé vůle kopíruju ten vzkaz:
Jo a viděla sem promo fotky k Über Ende der Welt...jako...jsou celkem pěkný..jenže Tomíš tam má nějak moc dlouhý dready a Bill ...heh..péřovou(jako uvnitř,né že by z ní vyselo peří),hnědou vestičku,což mě teda dostává...Takže....pže se jim snažím zachovat nějskou úroveň a nemám náladu na vaší(oprávněnou) kritiku:)) Tak...sem ty fokty nedám:)) holt smůla..jsou teď skoro všude,tak si je dyžtak najdete....

Povídka na přání

15. ledna 2007 v 11:52 | Trynitis |  Dispersal/ rozptýlení
Tak se chystám napsat další vícedílnou povídku(nejlépe slash:)) ,abych toho k Triniti neměla málo:)))Jenže mám tvůrčí krizi a nejsem si úplně jistá o čem by to tak bylo i když mě už napadl jeden název,ale etě si tim nejsem jistá:))
Takže jestli máte nějaký návrh na téma povídky,jméno postav atd.. tak pište do komentů!!!(Ale bude o TH to je jasná věc,kterou mi nevyvrátíte:)))
Nebo,jestli má někdo nápd na další slečnu do ,,Někdy jí najdu.Snad..." Tak taky ráda návrhy přijmu...a neustále je tu výzva,že uveřejním vaše jednodílné povídky!!!!(případně i vícedílné:))
Tak písejte...Danke!!!

A už je tu i písnička...

14. ledna 2007 v 22:04 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Vim,že tu teď hodně prudím s TH,ale je to měsíc událostí kolem nich,tak protě musím informovat:)))Táákže....
22.1. v 15:00 na VIVA-live bude premiéra klipu Über Ende der Welt (už je to 100%-ní),kluci dokonce přijdou přímo do studia....
Další song se jmenuje Hilf mir fliegen(Pomoz mi letět) a předpokládám,že jí budeme moct v rádiu a v tv čekat jako další singl:)))
Der letzte Tag bude do T-Music uvedem během několika příštích týdnů,takže si vlastně ještě připomeneme album Schrei :))
A tady...je link na stažení Über Ende der Welt.... ještě najdu USB a už mi bude hrát v mptrojce pořád:)) http://nahraj.cz/down/17667294/Tokio_Hotel_-_%C3%9Cbers_Ende_Der_Welt_%28Radio_Edit%29.mp3.html

Tokio Hotel-Übers Ende der Welt

13. ledna 2007 v 10:35 | Trinitys |  Texty písniček
Německy
Übers Ende der Welt

wir sind durch die stadt gerannt
haben keinen ort mehr gekannt
an dem wir nicht schon einmal waren

wir haben alles ausprobiert
die freiheit endet hier
wir müssen jetzt
durch diese wand

verlager dein gewicht
den abgrund siehst du nicht

refrain:
achtung, fertig, los und lauf
vor uns bricht der himmel auf
wir schaffen es zusammen
übers ende dieser welt
die hinter uns zerfällt

wir schauen noch mal zurück
es ist der letzte blick
auf alles, was für immer war

komm, atme noch mal ein
es kann der anfang sein
morgen ist zum nah

verlager dein gewicht
den abgrund siehst du nicht

refrain

lass uns alles hinter dir
es gibt nichts mehr zu verlier`n
alles hinter dir und mir
hält uns nicht mehr auf

verlager dein gewicht
guck mir ins gesicht
česky:
Na konci tohoto světa
Běžíme skrz město
neznáme žádné místo
na žádném jsme předtím nebyli

zkoušeli jsme všechno
svoboda končí tady
musíme už jít
skrz tuhle zeď

shoď své břemeno
nevidíš tu propast

refrén:
pozor, připrav se, jdi a běž
nebe se před námi otevírá
zvládneme to společně
na konec světa
rozpadá se za náma na kousky

ještě jednou se podíváme zpět
je to poslední pohled
na všechno, co kdysi bylo

přijď a nadechni se znova
může to být začátek
zítřek je blízko

shoď své břemeno
nevidíš tu propast

refrén.
pozor, připrav se, jdi a běž
nebe se před námi otevírá
zvládneme to společně
na konec světa
rozpadá se za náma na kousky

nech všechno za námi
není tu nic dalšího, co ztratit
vše za tebou a mnou
nás už nezastaví

shoď to břemeno
podívej se do mých očí
a anglicky....jestli bude zase aj cd tak to takhle asi vypadat nebude,ale nevadí:))))
Over the end of this world

we have run through the city
didn`t know any place
at which we weren`t before

we`ve tried everything
freedom ends here
we have to go now
through this wall

shift your weight
you don`t see the abyss

refrain:
attention, ready, go and run
heaven opens in front of us
we make it together
over the end of this world
that falls to pieces behind us

we look back once more
it`s the last look
over all, what forever was

come, breathe in once more
it can be the beginning
tomorrow is near

shift your weight
you don`t see the abyss

refrain:
attention, ready, go and run
heaven opens in front of us
we make it together
over the end of this world
that falls to pieces behind us

let all behind us
there`s nothing more to lose
all behind you and me
don`t stop us anymore

shift your weight
look into my face

Übers Ende der Welt

13. ledna 2007 v 10:34 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Jsem asi trapka když sem dávám odkaz,který už je na spoustrě blogů,ale můžu doufat,že jste to ještě neslišeli a čekáte na tio tady,pže jak je všem známo na foolhardy se dají najít o TH jen ty zajímavosti,mezi které poslech singlu a jeho text jistě patří:))) Tak si to koukejt poslechnout a napsat do komentů jak se vám líbí.Mě osobně teda hodně,moc...jen mi přijde ten hlas trochu upravenej na compu.....ale jinak skvělý...jestli takhle bude vypadat celý cd,tak se těšííím!!!...jo a ta premiéra klipu...no...buď má být 15.1. na VIVA-Live v 15:00 a nebo se objevil další termín - 22.1. VIVA-Live opět v 15:00 ...to je přesně o týden později...tak nevím...zaráží mě,že premiéry klipů byli spíš v úterý..a první termín moc nevychází,protože by na něj už asi byly dávno ukázky...no tak nevim..ale budu se koukat a pak dám vědět....
A textíky najdete v textech:)))
Docela to připomíná DDM...teda textem.....ale o to možná io jde...TH se z toho prostě poznají:)))
A na závěr fotečky photoshootingu Brava....
img242/5851/bravoshooting8cc2xq4.jpg
img242/9449/bravoshooting1yx7ru3.jpg
img242/1087/bravoshooting3or3yy0.jpg
img242/4191/bravoshooting6de4qs6.jpg
Mysleli si,že tahle hvězda zhasne...že je to otázkou jednoho roku....Ale splněný sen o slávě....teprve začíná.....

Odpust mi bráško 8.díl-Das Ende

11. ledna 2007 v 17:09 | Trinitys |  Odpust mi bráško.../Verzeih mich Bruder...
Je mi to vážně líto...omlouvám se vám...vlastně bych i dál psát chtěla..ale prostě to nějak nejde...tenhle konec už byl stejně plánovanej...doporučuju se nad tim pořádně zamyslet...nakobnec možná zjistíte,že není takový jak vypadá....
Neděle-14:00
SAT1
,,Po týdnu po sporném projednávání případu:incest,proti TH-frontmanovi Billovi Kaulitzovi a jeho bratrovi,je případ dočasně pozastaven.Objev toho rána možná zlomil srdce všech Fans skupiny Tokio Hotel.17-ti letý Bill Kaulitz byl nalezen uklízečkou v jeho hotelovém pokoji mrtev.Policie zatím nezná příčinu jeho smrti."
Neděle-15:00
RTL
,,Smrt Billa Kaulitze hodně šokovala,ale někteří poukazují na obvinění psychiatrů.Dávají tak vinu Tomovi Kaulitzovi,který to odmítnul komentovat a nevystupuje na veřejnosti od nálezu těla.Sama billova smrt byla na začátku odpoledne konečně uznána jako sebevražda,předávkováním prášky....
Ale uloženo je to tam stále.Nic není úplně zapomenutelné….
Tom:
,,Nikdy by mě nenapadlo,že to udělá.Ale asi jsem to mohl tušit.Vždyť jsme byli dvojčata.Jenže já se vůči jeho pocitům úplně uzavřel…Pochopte to!Nemohl jsem to přiznat!A při tom…stačilo,kdyby jím neodkýval to,že jsme spolu spali…Ale…on byl strašně citlivý.Potřeboval někoho,kdo by ho obejmul.A já u něj nebyl…Vím,že můžu za jeho smrt…a je mi strašně líto,že jsem mu pořád neopakoval,jak ho miluju.Protože já ho opravdu miloval.Strašně moc…………Odpust mi to!Odpust mi bráško,že jsem tě nechal umřít!"....
,,Don´t hate me please!…Because I´ll die,if you do.Because I´ll die,if you do.Because I´ll die,if you do…"
,,Ale já jsem ti už všechno dávno odpustil zlatíčko…"Zašeptám....
(by Trinitys)

Odpust mi bráško 7.díl

10. ledna 2007 v 16:51 | Trinitys |  Odpust mi bráško.../Verzeih mich Bruder...
Tak tady máme další(ještě ne poslední) dílek....je tak normálně dlouhej a skládá se převážně z rozhovorů v televizi...A pls,pište komenty,jak se vám to líbí...abych věděla jestli mám pask etě napsat další slash ,nebo to rovnou zabalit:)))
,,Nevadí mi odpovídat na otázky,ale když jste jen přišel,ptát se na hloupé fámy o Billovi a mě,tak si můžete strčit tu kameru do prdele!Protože tohle svinstvo je vážně už staré!"Ječí Tom na fotografa,když vcházíme do hotelu.Já už se stihl uklidit dovnitř,ale Toma zastavili kus od vchodu.Teď už se všude spekuluje o našem vztahu..Vůbec nevím jak na to přišli,dokonce nemají jediný důkaz,ale tvrdí to s naprostou jistotou.
Co nejrychleji se dostanu do pokoje,zavřu za sebou dveře a rozbrečím se.Věděl jsem to.Tušil jsem od začátku,že se na to přijde.Ale takhle rychle?Po měsíci?Ne!To by mě v životě nenapadlo.Kluci ze skupiny i David nám věří,jenže….K čemu to je,když jsme od sebe s Tomem stejně odtrženi.Navíc se začal chovat až nesnášenlivě.Už tu není aby mě utěšil a dodal odvahu.Má příliš starostí sám se sebou,než aby se ještě věnoval mě.
Otevřou se dveře.Tom se na mě dívá vyděšeným pohledem.
,,Musím s tebou mluvit!"
,,O čem?"
,,O nás dvou.To co se teď děje je šílený.Snad to brzo přejde….ale do té doby…to nesmíme přiznat.Nesmí nám ujet jediné slovo!Jediný dotek!"V jeho slovech už není ani trocha něhy.Jen ráznost,přesvědčení a záchvěv strachu.
,,Co se stalo s tím starým Tomem,který byl pořád se mnou,veselý a v pohodě?"Vzlyknu.
,,Není žádný starý Tom.Jenom tenhle jeden,který si nemůže dovolit tě milovat i když strašně moc chce."Otočí se a s hlasitým bouchnutím dveří odejde.Co se to stalo?Takhle jsem to přece nechtěl….
Od té doby se mou hlavou honí jen vzpomínky.Na těch 14 dnů štěstí.Nemůžu se už na nic soustředit.Pořád si jen v duchu přehrávám každou sekundu,těch nádherných týdnů.Kde jsi Tome?Proč nejsme spolu?

Pátek- 18:00

RTL II
,,Bille Kaulitzi,chceme vám poděkovat,že jste sem přišel a jste k nám otevřený,ale veřejnost chce vědět:Lžete,když říkáte,že fámy,týkající se vztahu s vaším bratrem byly úplně klamné?"Objevují se přede mnou ty jeho nádherné oči.Já už prostě nemůžu.Pomalu kývnu.Moderátor překvapeně vyvalí oči.
,,Eh…to..hmm..úplně nerozumím.Jen…jak daleko jste zašli?"Co je to za otázku?Vždyť jsme se spolu vyspali!Nervózně na něj upřu oči….
Tom se mnou pro jistotu vůbec nemluví.Naposled mě políbil před týdnem na jedné party.Ale to byl absolutně sťatej…..

Pondělí-13:30

ZDF

,,Očitý svědek nedávno viděl bratry Kaulitzovi z populární skupiny Tokio Hotel v nepřípustné situaci."Hlásí nervózně jeden z moderátorů.Druhý pozvedne obočí.
,,Nepřípustné situaci?"
,,Ano..Byli spolu…a….oni…"

Středa-14:00

RTL

,,Populární rocková skupina Tokio Hotel byla pozvána na soukromou konferenci,týkající se vztahu Kaulitz-Twins.Před pár dny několik očitých svědků prohlásilo,že je vidělo v nevhodných situacích a sám Bill Kaulitz naznačil,že mezi nimi opravdu k něčemu došlo.Jestli se obvinění potvrdí,bude nutné učinit zvláštní opatření."

Středa-18:00

SAT1
,,Rodiče jsou pobouřeni,kvůli možné pravdivosti obvinění Kaulitz-Twins."
,,Nutím svou dceru sundat všechny plakáty a nálepky.Jsem tak zhnusená!"Šokovaně sleduju tu ženu na obrazovce.Už nás ani nesmějí mít fanynky rády…A to jen kvůli lásce.Tohle je konec…

Pátek-17:00

RTL
,,Tom Kaulitz prudce vyvrací obvinění,ale jeho bratr Bill.."
,,To není fér…"Vzlyknu do mikrofonu.Proč nám nedají pokoj?Mám pocit,že se zblázním.

Pátek-18:00

ZDF
,,Vždyť ani neděláme všechno spolu!Co se to s lidmi sakra děje??!!"Rozčiluje se Tom v jednom rozhovoru.Tuším,že je jeden z posledních.Tom mě opustil,už za mnou nestojí.A já už nedokážu pořád odporovat.
,,Připouštím to.A nestarám se o to,co si o tom ostatní myslí!"Tom vytřeští oči.
,,To je zvrácené!On lže!"
Sobota- 12:00
RTL II
,,Vážnost tohoto prohřešku vyžaduje značné důsledky.Je v největším zájmu veřejnosti,aby byli do ukončení projednávání toho případu rozděleni.Poté hrozí i odnětí svobody po dobu až dvou let!"Hlas toho člověka(Nejspíš nějaký policejní mluvčí) zní jako z obrovské dálky.
Stojím ve svém hotelovém pokoji na balkóně a dívám se na západ slunce. Rozdělí nám.A potom nás třeba i zavřou…Už ho nikdy nepolíbím…Zkazil jsem to,ale on mě zradil.Po tváří mi stéká slza.Dojdu do koupelny,kde si sednu na vanu. Tohle je konec naší lásky,konec nás obou.Přišel necelé dva měsíce po našem prvním a posledním milování.
,,Tak takhle končí sny Tome?"Zašeptám do ticha…
Někdy dokáží činy víc než slova.Někdy se musíš podívat do očí a ne poslouchat,co ti říkám.Někdy se musíš zamyslet nad tím,co jsem udělal a poznat tak,jak je to doopravdy.Někdy musíš probrečet noci,abych to pochopil já.A někdy to musíš vzdát,aby mi došlo,že tě miluju….
(by Trinitys)

Ehmm...Billy..no...

8. ledna 2007 v 22:21 | Trinitys |  Gothika,trocha Ema,krev a deprese....
Je to hrozný,kam aš jsem klesla...dávám sem fotku Emo-boye!!!Ale..uznejte...je docela pěknej ne?zajímavej..nebo má inimálně krásný kontaktní čočky....
Prostě...tohle je Billy...a tečka...