Don´t hate me please.Because I´ll die,if you do...

Červenec 2007

Navždy druhý

31. července 2007 v 13:40 | Trinitys |  Jednodílné povídky
Musím říct, že mě tahle povídka hodně bavila:)
Věnování: Těm co jsou druzí....tedy i sobě.
Upozornění:To jméno slečny bylo vytvořeno záměrně;)
Navždy druhý
Ve svém životě se utkáme v mnoha závodech. S časem, s láskou, s někým jiným. Pokud to, pro co utíkáme chceme, je naše jediná šance vyhrát. Když běžíme s ostatními závod o svou lásku, neexistuje jiné, než první místo. Pak už je jedno kolikátí jsme. Stačí třeba jen setina vteřiny a naše pozice se změní.Vyhrávají jen ti nejsilnější. Nikoho nezajímá, jestli to byl závod našeho života. V cíli vidí jen vítěze. Koho zajímá, kdo byl druhý?
,,Jsi krásná." Usmívá se na mě kadeřnice a zároveň má dlouholetá kamarádka.
,,Díky."Podívám se zamyšleně do zrcadla. Už nezbývá moc času. Tmavé nalíčení je hotové, dlouhé černé vlasy čekají na poslední úpravy a nádherné černo-červené, korzetové šaty jsou již pevně utaženy. Musím uznat, že mi to opravdu sluší. Snažila jsem se, aby bylo všechno dokonalé. Kvůli němu. Zamilovaně se podívám na svůj prsteníček. Pod krajkovou rukavičkou se skví vytetované jméno Bill.
Miluju ho víc, než kdokoliv jiný. Je jedinou bytostí, na které mi opravdu záleží. A dnešní den patří jenom nám.
*
flash back
,,Už se těším na tu bábovku." Mlaskne Tom.
,,Já taky." Zasměju se a běžím směrem k domu.
,,Kdo tam bude první, dostane největší kus!" Zaječím. Tom se s přikývnutím rozběhne za mnou. Vždycky jsem měla lepší fyzičku, než on, takže s přehledem vyhrávám.
,,Ach jo. Mě to nebaví, už zase si první!"Zamračí se.
Konec flash backu
*
,,Jak vypadám Tome?" Zeptá se nervózní Bill.
,,Skvěle, jako vždy." Odpoví bez zájmu. Jeho bratr si rychle uhladí černé sako a naposledy se na sebe usměje do zrcadla.
,,Tak…už je čas bráško." Otočí se na Toma.
,,Myslíš, že děláš správnou věc?"Nechápavě pozvedne jedno obočí.
,,Já jí miluju Tome. Tak jako jsem ještě nikoho nemiloval. Vím, že jsem říkal, že svatba nikdy nepřipadá v úvahu, natož takhle brzo, ale ona…Je dokonalá."
,,Já vím. Znám jí stejně dlouho jako ty." Bill mu skočí kolem krku a pevně ho obejme.
,,Jsem tak strašně šťastný bráško!" Tom přikývne.
*
,,Bille Kaulitzi, berete si zde přítomnou Sauriel Hingangovou?"
,,Ano." Přikývne Bill a zadívá se na mě.
,,Sauriel Hingangová, berete si zde přítomného Billa Kaulitze?"
,,Ano."
Nemůžu tomu uvěřit. Opravdu to řekl? Vážně si mě právě vzal Bill ? Ten Bill, kterého milují tisíce holek, který odsuzoval svatby a hledal lásku na celý život?
Odcházíme z kostela a mě přijde všechno tak nádherné. Nejdokonalejší den v mém životě.
,,Miluju tě."Zašeptá mi do ucha.
*
Na stole leží dopis. Osamocený, jako ten, který ho napsal. Černovlasý chlapec se širokým úsměvem na tváři vběhne do pokoje.
,,Tome! Tome!" Volá. Ale odpověď nedostane. Když vezme do své štíhlé ruky dopis, vejde do pokoje nápadně vysoká dívka. Ledově modré oči jí září nadšením. Pes, který do teď klidně ležel na posteli se zvedne a se zakňučením uteče.
Chlapcova ruka s dopisem se začne třást.
Drahý Bille,
Jak už je to dávno, co jsme poprvé stáli před vyprodanou halou? Přijde mi to jako pár dnů. A při tom jsou to roky. Teď je nám 23 a jsme nejslavnější skupinou Evropy. Nepřipadá ti to zvláštní? Že zrovna my…Ale zázraky se stávají.
Pamatuješ si ještě na náš první koncert? Na to, jak jsme si byli jistí, že budeme dělat hudbu celý život? A ono se to splnilo. Měli jsme všechno. Co jsme si ještě mohli přát? Co sis ještě mohl přát Ty?
Vím co to bylo. Potřeboval jsi lásku. Nemohl jsi bez ní existovat. A já udělal tu obrovskou chybu. Rozhodl jsem se ti jí dát.
Vzpomínáš si na to ještě? Kolik nám bylo? 15? 16? Říkali jsme si slova, jako ,,spolu" a ,,navždy". Myslel jsi to vážně? Já ano. A věřil jsem ti všechno. Byl jsem tak naivní Bille. Jenže tobě nešlo odolat.
Mimochodem, víš, že jsi krásný? Myslím to naprosto vážně. Vždycky jsi se honil za ideály a dokonalostí, ale při tom jsi to vůbec nepotřeboval. Jsi nádherný. Opakoval jsem ti to pořád dokola. Asi jsem nebyl dost přesvědčivý. A co ona Bille? Když ti to řekne ona, věříš jí to? Nebo taky zčervenáš a zavrtíš hlavou tím tvým roztomilým způsobem? Ona je tak jiná, než já. Už od dětství jsem jí říkal Ledová královna. Řekni mi bráško, nebál ses jí někdy? Když se na tebe pronikavě dívala? Možná právě to tě na ní tak přitahovalo. Najednou jsi sis uvědomil, že je krásná. Řekni mi bratříčku, kdy jsi na to přišel? Ten den, co jsi mi přestal říkat ,,lásko", nebo už před tím? Koneckonců, jsi jí znal od školky.
Víš, existuje nějaký syndrom, který klukům zabraňuje, aby je přitahovala dívka, se kterou vyrůstali. Porušil jsi to skoro dvakrát. Jenže s tím rozdílem, že ona je láskou tvého života. Ach Bille, proč ti nikdy nedošlo, že ty jsi tou mou?
Vždycky jsi se smál, že si pamatuju vaše první rande líp než ty. Je mi líto, že to tak je. Já nemohl zapomenout na den, kdy jsem tě ztratil. Ale ty jsi to zřejmě dokázal bez problémů.
Jistě, že ti to přeju bráško. Jsem rád, že jsi šťastný. Přeju to vám oboum. Jenom už se na to nedokážu dál dívat. Je to slabost, kterou bych neměl připustit. Už jenom kvůli skupině. Ale upřímně…Už mě nepotřebujete. Ona hraje na kytaru mnohem líp, než já. Moc dobře to víš. Nedělám to z nenávisti k tobě, nebo k ní. Jenom to už nedokážu vydržet.
Zajímala by mě jedna věc, lásko. Můžu ti tak ještě jednou říct? Kdy pro tebe naše sliby ztratily význam? A měly ho vůbec někdy?
Nelituji jediné chvíle, kterou jsem s tebou strávil. Ani toho nejmenšího polibku. Kdybych si mohl vybrat, udělám to znova. Jen mě mrzí, že ty asi ne.
Neboj se o mě. Teď bude pro nás oba všechno jednoduší. Neodcházím navždy. Záleží jen na tobě, kdy se naše cesty zase střetnou. Jen si prosím neubližuj. Potkáme se tady, protože zemřít bychom museli společně.
Miluju tě bráško.
Tvůj Tom.
Dopis mu vypadne z ruky. Se slzami v očích se zhroutí na zem. Nejkrásnější den jeho života se změnil v ten nejhorší. Sauriel se posadí za něj a obejme ho. Položí jí hlavu na útlé rameno. Ale je to jiné. Její náruč nehřeje, jako ta Tomova, její něžné polibku do vlasů ho neuklidňují tak, jako když ho líbal bratr. Je tak chladná. Její úsměv, oči i doteky. Její mobil tiše zapípá.
Bill mi lhal, když říkal, že spolu zůstaneme navždy. Já lhal, že musíme zemřít spolu. On tě miluje víc, než kdy miloval mě. Vidíš, zase jsi byla první. Sbohem. Tom
(Trinitys)
A/N: Sauriel = anděl smrti
Hingang = jeden z mnoha německých výrazů pro smrt

Obal na DvD

29. července 2007 v 22:34 | Trinitys |  Drby
Takže,mělo by vyjít nějak v září...těšme se na něj :DD

Girl´s beauty

28. července 2007 v 17:19 | Trinitys |  Jednodílné povídky

Napadlo mě to díky Laneyce...
Upozornění:Snad jenom...jedno velké ,,omlouvám se",ale já to prostě nedokážu...
Věnování:Všem,kteří někoho milují a on jim umírá před očima.

Girl´s beauty

,,Aaaa! Nech toho Tome." Piští na mě Bill. Se smíchem pokračuju v lechtání. Svíjí se pode mnou na podlaze tourbusu.
,,Neblbni! Zlomíš mi nehet, idiote!" Zvýší trochu hlas. Nechápavě si ho změřím pohledem. Vyplázne na mě jazyk a vyprostí se ze mého sevření.
,,Ty jsi vážně dylina Bille." Zasměju se na brášku, nervózně zkoumajícího své nehty.
°°°
Vždycky byl jiný, než ti ostatní. Dokonce i jiný, než já. Byla v něm jakási jemnost. A díky té ho fanynky milovaly. Ty dokonale nalíčené oči, perfektní nos, ladné křivky jeho štíhlého těla a okouzlující gesta, kterými doplňoval každé svoje vyprávění. To všechno je dostávalo na kolena. A mě taky. Asi by mi to nikdy neuvěřil, protože jsem byl vždycky jen ten ochraňující bráška. Jenže jemu se prostě nedalo odolat. Věděl jsem, že moje láska zůstane asi navždy nenaplněná, ale už jsem si na to zvykl. Byl jsem vděčný za to, že vůbec stojí vedle mě, že mě má rád, byť jen jako bratra.
Občas jsem si říkal, že by na něj stačilo jen trochu přitlačit a získal bych to, po čem jsem toužil. On by se nebránil, to vím jistě. Ale já mu nemohl ublížit. Nedokázal bych to.
°°°
,,Tak co sis v Berlíně koupil?"
,,Nebudeš tomu věřit, ale sehnal jsem skvělý věci." Usmívá se Bill blaženě. Vím, jak strašně miluje nakupování, takže jsem mu tohle každoměsíční utrácení už odpustil.
,,Tak to předveď."
,,Ok. Hele, mám tyhle dvě trička, dokonalý jeans, lak na vlasy a skvělou mikču." Vytahuje jednotlivé kusy z tašek. Trochu zaraženě si je prohlížím.
,,Bille,ale to je dámská mikina. Vidíš jak je střižená? Ta dýlka a projmutej pas…" Upozorním ho.
,,Já vím. Ale je skvělá, nemyslíš?" Otáčí se přede mnou v tom oranžovém čemsi. Vždycky měl dobrý vkus. Věděl co mu sluší. Ta mikina je opravdu hezká a vypadá v ní…sexy. Ale jen za předpokladu, že by byl holka…
,,No…nevypadá špatně, ale…nepřeháníš to už trochu?" Nechápavě se na mě podívá.
,,Tobě se nelíbí?"
,,Líbí, ale…připadáš mi v ní jako…jako…"
,,Idiot? Buzerant? Děvka?"
,,Ne…tak jsem to přece nemyslel."
,,Ale myslel. Ničemu nerozumíš!" Vykřikne plačtivě a zmizí ve svém pokoji. A to mám za to, že jsem řekl svůj názor.
°°°
Nechoď pryč, prosím neodcházej. Já už nemůžu. Copak to nevidíš?!
°°°
,,Tome?"
,,Hm?"
,,Co s Billem děje? Připadá mi v poslední době nějakej divnej." Upozorní mě Georg.
,,Fakt? Ani mi nepřijde. To bude zas jedna z těch jeho nálad…Víte kluci…občas mám fakt pocit, že se chová jako holka." Ušklíbnu se. Gustav se nervózně zavrtí na židli.
,,Pánové, já vám nevim. Jako Bill je hysterka, ale přece jen je toho na něj teď trochu moc. Nezapomeňte, že dělá i pro tu módní značku…"
,,Víš co, ale to byl jeho nápad. Kdyby chtěl zvolnit, klidně může."
,,Jak myslíš Tome. Ty jsi jeho brácha, ty za něj máš odpovědnost." Pokrčí Gusťa rameny.
,,Jasný. Namasíruju mu záda, přinesu vafle a všechno bude zase ok." Zasměju se. Představa takhle stráveného večera se mi docela zamlouvá.
°°°
,,Aah…To je úžasný Tome. Ty záda mě už příšerně bolely." Vzdychá slastně Bill. Hoví si v horké vaně plné pěny. Já sedím za ním na okraji a masíruju jeho útlá ramena a záda. Jsi tak krásný, bráško…
,,Podáš mi šampón? Umyju ti vlasy."
,,Jo, díky…tady." Usměje se a podá mi lahvičku. Překvapeně ho chytnu za ruku.
,,Co to je?!" Ukážu na jeho nehty.
,,Francouzská manikúra, vadí?!" Prohlédne si nechápavě své dlouhé nehty s bílými špičkami.
,,Ale kam zmizel černej lak?"
,,Takhle je to elegantnější." Zamrká.
,,Ach bráško…" Povzdechnu si a začnu mu vtírat šampón do dlouhých vlasů.
,,Proč ti to vadí?" Opláchnu pěnu a pokračuji v masáži.
,,Protože ze sebe děláš někoho jiného. Jsi krásný, nemusíš to vylepšovat." Otočím mu hlavu k zrcadlu. S povzdechem jí odvrátí.
,,Vypadám strašně. Ani nejsem namalovanej."
,,Ale mě se takhle líbíš."
,,Já se ti líbím?"
,,Jistě. Já tobě snad ne?!"
,,To víš, že jo." Zasměje se a stříkne po mě vodu. Oplatím mu to a během několika vteřin se už nacházím u něj ve vodě.
,,To bylo čistý triko." Zašklebím se. Je to zvláštní mít pod sebou jeho nahé tělo. Najednou nevím, kam s rukama.
,,Tome?" Zašeptá nervózně.
,,No?"
,,Obejmi mě." Natáhne ke mně štíhlé ruce. Nedá se odolat.
Nejkrásnější chvíle…
°°°
,,Už je v pohodě."
,,Fakt? To je fajn."
°°°
,,Co to máš s vlasama?"
,,Coby…melír."
,,Červenej?"
,,No a?!"
°°°
Co se to s tebou děje broučku? Proč ta krátká trička, dámské tenisky, kožené kabelky a třpytivé stíny? K čemu ti to je?
°°°
Vrať se! Potřebuju tě bráško!
°°°
,,Vážně je s Billem všechno v pohodě?"
,,Já už nevím Gustave. Nevím nic."
°°°
,,Bille? Bille, kde si?" Žádná odpověď. Kde sakra je? Otevřu dveře do koupelny.
Sedí na okraji vany. Na sobě kraťounké kraťásky, bílé tílko, vlasy v culíku a nehty natřené růžovým lakem. V ruce drží zrcátko a pečlivě si vtrhává obočí do tenké linky.
,,Bille! Co se stalo?!" Vykřiknu a přiskočím k němu.
,,Je krásný, nemyslíš?" Ukáže zasněně na své břicho. V pupíku má piercing s lesklým, modrým kamínkem.
,,Ne bráško…To ne." Vzlyknu a přitisknu ho k sobě.
,,Tobě se zase nelíbí, viď?! Ty prostě nechceš, abych dobře vypadal!" Vykřikne.
,,Co to říkáš…To přece není pravda."
,,Ale je! Nenávidíš mě. Chceš mít ze mě něco jiného. Ale tohle jsem já." Ukáže na své oblečení. Jeho oči působí prázdně. Lásko, to ne…
,,Potřebuješ pomoc Billí." Hladím ho třesoucí se rukou po vlasech.
,,Musíš k doktorovi." Jeho oči se na mě vyděšeně upírají. Bojí se. Strašně se bojí.
Promiň mi to zlatíčko…promiň.
°°°
Přišel jsi. Zůstaň se mnou. Už mě nikdy neopouštěj. Ne! Nedávej mě tam. Prosím ne!
°°°
Ty jsi jeho brácha, Tome. Ty za něj máš odpovědnost…
(Trinitys)

Danke schöne Oberhausen 10.díl

28. července 2007 v 17:16 | Trinitys |  Danke schöne Oberhausen

Upozornění:Vím, že se vám to moc nelíbí...jenže mě tahle povídka baví..i když je to krávovina..člověk si u jejího psaní odpočine:))

Danke schöne Oberhausen 10. díl-Odpuštění

Don´t hate me please. Because I´ll die, if you do. (Understanding-Tokio Hotel slash story by RoinbowDementia)
,,Tome! Tome, sakra počkej!" Ječím na něj přes celou chodbu.
,,Co chceš?" Odsekne.
,,Musím s tebou mluvit…Kvůli Billovi!" Dodám rychle, protože nevypadá, že by ho cokoliv týkající se mě, zajímalo. Zarazí se.
,,Billovi? Proč? Co je s ním?" V jeho hlase jsou slyšet obavy.
,,To bych se měla spíš já tebe. Co jsi mu sakra udělal Tome?!! Už 6 hodin brečí a pořád nevím co s ním je!"
,,Se nějak staráš, ale jestli tě to zajímá, tak za to můžeš ty!"
,,Pokud za to můžu já, i když naprosto nechápu proč, tak si nevylejvej zlost na Billovi! Buď tak hodnej a překonej jednou svoje ego. Jdi sakra za ním!" Řvu na něj.
,,Ty nikdy nepochopíš, co se stalo. Jsi tak moc zamilovaná do mého bratra, že nevidíš nic jiného. Rozplýváš se, když se na tebe usměje, když ti věnuje jediný pohled. Půjdu za ním. Budeš zase ječet a nepochopíš, proč ho bratrsky neobejmu kolem ramen a neusmíříme se. Protože to nechápeš." Odfrkne si a zamíří směrem k pokoji. Ve dveřích se na mě ještě otočí.
,,Bylo to fajn, když tě políbil?"
,,Cože?"
,,Tak bylo to fajn?"
,,No…jo." Odpovím nejistě.
,,A v tom je právě ten rozdíl, Lie. Někdo řekne ,,fajn" a někdo…,,nádherný". Ale to ty nemůžeš chápat." Zasměje se hořce a vejde do pokoje.
Nevím jestli se mu omluvil, nebo co se vlastně stalo. Jejich debata, ani její výsledek moc přívětivě nevypadal. Ale Bill už nebrečel. Alespoň dnes už ne.
(Trinitys)

Zimmer 483-Kapitola 8.

28. července 2007 v 17:08 | Trinitys |  Zimmer 483
V první řadě chci říct...už jsem tu...
Věnování: Kamilce
Übers Ende der Welt = Na konci světa

Kapitola 8.- Übers Ende der Welt

Není tu už nic dalšího, co se dá ztratit. Vše za tebou a mnou, nás už nezastaví.
flash back
,,Prober se broučku…No tak vstávej!"
,,Co se děje? Nech mě ještě chvíli spát Bille."
,,Dneska je krásně, chci být s tebou."
,,Ale vždyť jsi."
,,Já vím, ale chci si to počasí pořádně užít."
,,Ach jo. Tak se namaluj Naomi a jdeme ven."
,,Nakupovat?!"
,,Cože? Vždyť si říkal, že si chceš užít počasí."
,,Prosím!"
,,No dobře."
,,Děkuju lásko!!"
konec flash backu
°°°
,,Je všechno v pořádku?" Ptá se opatrně sestra Moosová Billa.
,,Hm."
,,Tvůj stav se trochu zlepšil. Doktor Hoffman si myslí, že je na čase, abys začal chodit na terapii."
,,Kde je Barbara?" Ptá se vystrašeně.
,,Ty se jí bojíš?"
Přikývne.
,, Teď je na samotce v pavilónu C18. Nemusíš mít strach." Pohladí ho sestra po rameni. Bill zase ucukne.
,,S tímhle budeme muset něco udělat…No nevadí. Za hodinu tě vezmu k té doktorce. Je tu nová, myslím, že ti bude sympatická." Zamrká. Bill se schoulí v rohu postele. Když se za sestrou zavřou dveře, začne tiše vzlykat.
,,Tome…Tome…proč jsi mě tu nechal?…Já chci pryč. Prosím!" Život ho nenávidí.
°°°
Černovláska si prohlíží své rudě nalakované nehty. Pokoj je prázdný a tichý, konečně má klid. Musí si všechno promyslet.
Zabila člověka, kterého nenáviděla. Konečně se jí to povedlo. A oni jí za to už zase chtějí trestat. Ale ona to dokáže. Dostane se pryč ze samotky. To bude prozatím stačit. Jen ještě neví jak.
°°°
Mladá slečna s krátkými červeno-oranžovými vlasy, v pruhovaném tričku a roztřepených jeans, s knoflíky místo náušnic se pohupuje v koženém křesle. Vyťukává prsty do stolu melodii linoucí se z rádia- Apocalyptica.
,,Slečno Brickmanová, máte tu pacienta."
,,Tak mi to neoznamujte a rovnou ho sem pošlete, ne?!"
,,Aha…jistě." Bill nervózně vejde do místnosti.
,,Ahoj. Ty jsi…?"
,,Bill Kaulitz."
,,No jo, Kaulitz. Jasně." Usměje se.
,,Já jsem Kamila Anabel Brickmanová. Ale říkej mi jenom Kam."
,,Dobře."
,,Ty nejsi moc ukecanej, viď?! No to nevadí. Posaď se u nás…
Fajn. V první řadě ti chci říct, že tu vážně jsem proto, abych ti pomohla. Budu si s tebou povídat o různých věcech. Když ti to bude nepříjemné, klidně změň téma…Potom…Jo…Kdykoliv si budeš chtít o něčem promluvit- bude ti něco vadit (klidně i fazole v jídelně), tak s tím za mnou přijď. Klidně i v noci. OK?" Bill zaraženě přikývne.
,,Skvělý. A ještě něco. Zkus ke mně být upřímný. Nejsem sice ani Kyra, ani tvůj bratr, ale pokud mi budeš lhát, můžeme to rovnou zabalit…"
,,Jak víte o Kyře?" Vyhrkne Bill.
,,Každý přece ví o tom, jak se o tebe stará. Líbí se ti, viď?! A mimochodem, můžeš mi tykat."
,,Hm. Ale ona se mi nelíbí."
,,Vážně?"
,,Jo. Je fajn, ale já miluju Toma."
,, A víš, že je incest trestný?"
,,No a? Je snad trestná láska?!!" Vykřikne Bill rozhořčeně. Kam se přestane houpat a zamyšleně se usměje.
,,Jsi tvrdohlavý Bille…Zní to logicky, to máš pravdu. Ale nechci tě tím teď zatěžovat. Trestnost vašeho vztahu momentálně stejně není podstatná. Ví o tom vůbec vaše matka?
,,Asi jo. Nikdy o tom nemluvila…"
,,Dobrá…Úplně jsem zapomněla…Dáš si kávu, nebo čaj?"
,,Okena stačí." Špitne nesměle Bill. Kam se rozesměje.
,,Tebe bych někdy chtěla potkat venku."
°°°
,,Ach Věrko…Ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost. Už tak dlouho jsem si přál miminko." Usmívá se Bärtel nadšeně.
,,Skutečně? To jsem netušila. Jen je škoda, že jsi mi o tom neřekl dřív."
,,Proč má drahá? Změnilo by se tím něco? Chtěj jsem tomu dát čas, aby náš vztah dostatečně vyzrál."
,,To je od tebe velmi šlechetné. Jenže…víš…je tu jedna věc, o které musíš vědět. Přece jen už nejsem nejmladší…"
,,Ale podle mě vypadáš na 20!"
,,Buď tak laskav a nepřerušuj mě. A v mém věku nastávají jisté změny…které…zabraňují tomu, abych mohla mít děti. Chápeš?!" Peter pomalu, fascinovaně přikývne.
,,To se nějak zvládne…Já si to skočím promyslet…do…restauračního zařízení." Vykoktá a rychle zmizí ve dveřích.
,,Co s tím sakra udělám?" Nadává si pro sebe u šestého piva. To dítě přece tak strašně chtěl. Mohlo být nejlepším operním pěvcem své doby. A teď tohle…
,,Dáte si ještě?" Zeptá se ho mladá servírka.
,,Jistě…" Odpoví nepřítomně. Náhle mu to dojde. Proč ho to jen nenapadlo dřív?
,,Jistě…rád. Když je tu taková milá obsluha…" Usměje se zářivě na servírku.
°°°
flash back
,,Ukaž se mi už!"
,,No dobře."
,,Fíha. V těch bokovkách vypadáš sexy!"
,,Vážně?"
,,No jistě. Ale tobě to sluší ve všem."
,,Nech toho, budu se červenat Tome."
,, To ti sluší taky."
,,Tak jo no. A půjdeme ještě na boty?"
,,Ach jo…Půjdem. Ale něco za to chci."
,,Co?"
,,Pusu."
,,S radostí!"
konec flash backu
°°°
,,Tak jak je Billovi, Simonne?"
,,Pořád stejně. Neustále se ptá na Toma a téměř nejí." Odpoví plačtivě.
,,To se spraví lásko. Musíš ho chápat. Byl pod obrovským tlakem…"
,,Gordone! Je to můj syn. Víš, jak strašně je to pro mě těžké?! Vidím ho, jak mi mizí před očima. Já nechci o Billa přijít!"
,,Zajdu za ním. Myslím, že se s ním musí jednat na rovinu."
,,Ne! Potřebuje si to uvědomit sám! Doktor mi říkal, že není jiná možnost. Nezvládl by to!"
(Trinitys)

I´m sorry

22. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Můj psycho deník
Lidi omlouvám se,ale když jsem dělala ty články,bylo děsně pozdě...už sem fakt málem usnula před kompem..takže fokt srry,ale už nic další ho nepřibyde ( do 28.7.)´...Miluju vás...
pics by betsy...

Srdeční zástava

20. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Omlouvám se ketty...dole je odkaz na její blog atd... ona je dokonalá a je od ní skvělý,že tohle přeložila...
Rámečky s výroky:
Bill: Tom je stejně tak citlivý, jako já.
Tom: Starám se o Billa.
Bill: Kdybychom museli odejít, udělali bychom to společně.
Tom: Nemohl bych nikdy žádné dívce tolik důvěřovat, jako Billovi.
Jejich nový singl "Spring nicht" (vychází 7.4.) vyvolal u TH-fans paniku, jelikož Bill (17) se v příslušném videu zřítil ze střechy. Co však klip neukázal: pokud by Bill někdy v opravdovém životě chtěl skočit, potom by bylo jeho dvojče Tom po jeho boku! A opačně by to bylo přesně stejné. Ale co dělá jejich bratrskou lásku tak silnou ? V Bravu mluví teď poprvé oba sedmnáctiletí otevřeně, proč by jeden bez druhého nemohli žít…

Nejčistší láska

19. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Twincest..velmi oblíbená,reálná fotka...
a tahle taky není k zahození

Málo hubenej

18. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Drby
Všichni víme, že Billovo BMI si není radno vypočítávat,jinak následují mdloby...už se to sice trochu zlepšilo,ale přes to...
Tyhle fotky jsou už starší..z doby kdy byl..hodně hubenej...
kdyby vám někdo tvrdil,že byl loni v létě moc hubenej..rozhodně mu nevěřte :D

Odkazy

16. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Pokud jste propadli mánii TH a nutně si chete koupit nějakou věc se svými idoly,je tohle ideální odkaz. Jedná se o českou prodejnu,najdete i její adresu /viz odkaz) . Sortiment není nijak ohromující,ale svá plus to má:))
Pro ty náročnější (jakoje jsem já), kterým nestačí v čechách dostupné zboží,je tu také řešení. Pokud máte korunky navíc...jste ochotni platit poštovné a balné,nebo máte milující rodiče,využijte tento odkaz. je tam neuvěřitelné množství všeho možného (nejen s TH,ale to je teď jedno) od mikin,hrnků a plakátů,přes povlečení a propisek až třeba k plackám,nebo piercingům.Vypadá to velice zajímavě...a ceny?...to je věc názoru..povlečení (zimmer dirty photoshooting) -peřina a dva polštáře, za 50 euro...
jestli vás to zajímá..pokud překecám máti..tak objednávat budu:)

Luxusní detaily:)

15. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Drby
Trinuška je úchyl a přiznává to na plné čáře...ale pro ty co mají stejnou slabost jako já..užijte si pár těhlech ... geil fotek.
celý článek...

Piercingy

14. července 2007 v 19:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Vypadá to, že bude asi hodně obrázků:)
Takže tady je pár zajímavých piercingů...jak se vám líbí?:)
(celý článek)

Feeder - Piece by piece

14. července 2007 v 10:00 | Trinitys |  Texty písniček
Naprosto krásná písnička..známá z jednoho twincest videa.Od skupiny feeder...překlad přepíšu na dovče a dodám později.

Tam...a zase zpátky

13. července 2007 v 21:26 | Trinitys |  Úvod/ Opening/ die Einleitung
No..jsem zpátky..přijela jsem..mám napsanou půlku Zimmeru a jednu jednodílovku..ale tu vám sem nedám,protože je dlouhá,musím jí přepsat a jsem teď upe grogy,takže smůla...
Trinuška vám sice přijela,leč zítra dopoledne zase odjíždí...a to pozor (držte se) na 14 dnů....v kuse...někam uplně do pr**** ... s různejma lidma..na kola...mezi nimi bude i matčin (debilní) přítel....krásné vyhlídky,že?!...A co z toho vyplívá?...že zase budu vzhůru do dvou do rána,abych vám předpřipravila články..chjo.
Xerxes s vámi
Incest se mnou
Bill s Tomem

animka

12. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
krásná,ne?

O písních

11. července 2007 v 19:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
O čem jsou písničky z alba Zimmer 483?
TOTGELIEBT (SMRTELNĚ ZAMILOVANÝ)
Bill: Píseň vypráví o tom, jaké to je, když se někdo vzdaluje od člověka, kterého jednou miloval. A nedá se tomu zabránit. Už se mi to stalo, že jsem chodil s jednou dívkou a jsem musel bezmocně přihlížet , jak se vztah rozpadá.
SPRING NICHT (NESKÁKEJ)
Bill: Tohle je skutečně smutná píseň. Jde o to, že to chce někdo skončit.
Tom: Mnoho lidí má najednou pocit, že už je nic nedrží k tomu, aby dál žili.
Bill: Pak je někdo jiný proti tomu naprosto bezmocný. Co jsme chtěli touto písní říci: Nikdy není důvod vzdávat to! Vždy jde nějak pokračovat. Já jsem naštěstí takovýto pocit nikdy neměl. Ale během posledního roku jsme dostali spoustu dopisů od fanynek, které byly zoufalé. Některé psaly, že naše hudba jim pomáhá k tomu, nevzdat to. To nás totálne vzalo.
HEILIG SEIN (BÝT SVATÝ)
Bill: Tuhle píseň jsem napsal pro lidi, kteří jsou pro náš život nejdůležitejší. Dlouho jsem uvažoval nad tím, jak mám tento pocit popsat. Vychází to z lásky. Pak nás někdy napadl pojem "svatý". Ten říká, že je jedno, co přijde, tito lidé pro nás budou mít vždy obrovskou cenu.
Georg: Naše rodiny jsou pro nás takovými lidmi.
Gustav: A naši nejlepší přátelé. Bill, Tom a Georg jsou pro mě také takto důležití.
WO SIND EURE HÄNDE? (KDE JSOU VAŠE RUCE?)
Bill: Nápad pro tuto píseň vznikl na našich koncertech. Tour posledního roku byla pro nás ze všeho nejhezčí. Chtěli jsme udělat pro naše fanoušky děkovnou píseň. Na naší příští tour chceme píseň , při které to můžeme pořádně rozjet. A to je ona.
STICH INS GLÜCK (PÍCHNUTÍ PRO ŠTĚSTÍ)
Tom: "píchnutí pro štěstí" vypráví příběh jedné drogově závislé dívky. Děti, které berou tvrdé drogy, jsou pořád mladší. Na každé diskotéce, na každé párty si lidé berou drogy. To je opravdu špatný!
Bill: V hudební branži je také hodně lidí, kteří berou drogy. Přirozeně jsme se s tím také občas setkali. Ale my a náš tým si extrémně ceníme toho , že v našem okolí nikdo drogy nebere. Jsme naprosto čistí. Pro nás nebyli drogy nikdy žádná alternativa.
ICH BRECH AUS (VYBUCHNU)
Bill: To je píseň-paličák. Já jsem extrémní paličák. Musím se do všeho míchat a prosadit si svůj názor. Absolutně nesnáším to, když mi někdo říká, co mám dělat. To zažíváme denně , že nám lidé říkají: "Poslouchj, už jsem 20 let v biznysu a ty to musíš tak a tak dělat." Proti tomu se už od začátku bráním. Nikdy si nechci nechat určovat věci jinými. Chci vždy sám přesně vědět, co dělám- a za to si moci ručit. Nikdy nechci zpívat píseň, která by se mi nezdála dobrá. Nebo mít sestřih, který se mi nelíbil. Naši producenti a firma, které nám vydává desky, nás od začátku tak poznali- a akceptují to.
REDEN (HOVOR)
Tom: To je můj příběh o sexu s jednou fanynkou, o kterém jste mohli číst již minulý týden v BRAVU. Vlastně jsem o tom další ráno nechtěl klukům vyprávět, ale oni to ze mě vymáčkli. Pro jiné to je jako vyučování biologie. Pro ně je ale tato píseň velice emotivní, protože
jsem jim objasnil, jak to probíhalo (smích).
NACH DIR KOMMT NICHTS (PO TOBĚ NIC NEPŘÍJDE)
Bill: Když mám přítelkyni, tak si ji také dost připustím k tělu. Ona pak ví vše o mě. Když potom jdeme od sebe, tak si nemůžu představit, že se ještě někdy takhle do někoho zabouchnu. Protože jsem dal ze sebe vše. Pak se vždy nenávidím za to, že jsem to nechal takhle dopadnout a proklínám ten den, kdy jsme se poprvé potkali.
Tom : Zní to komicky, ale podobnou situaci jsem zažil se svým psem. Nemohl jsem si jednoducho představit , že by jsem někdy měl jiného psa.
WIR STERBEN NIEMALS AUS (MY NIKDY NEVYMŘEME)
Bill: Tom se u tohoto tématu opravdu hodně znepokojuje.
Tom: To je jediné téma, u kterého jsem emocionální. (šklebí se)
Bill: Věříme v to, že když někdo je, tak tu z něj vždy něco zůstane. Neumíme si představit, že někdo odejde a pak už jednoduše není nic. Je jedno, co čas přinese- naši hudbu nám nemůže nikdo vzít.
VERGESSENE KINDER (ZAPOMENUTÉ DĚTI)
Bill: Také tato píseň je inspirována našimi fanoušky. Dostali jsme spoustu dopisů od lidí, kteří mají těžký osud. Kteří jsou zcela brzy osamoceni a mají nesnadný život. Kteří takto žijí od porodu, o které se nikdo nezajímá. Tuto píseň jsme napsali, aby se začalo těchto dětí všímat. Je věnována dětem, na které nikdo nemyslí.
AN DEINER SEITE (ICH BIN DA) (NA TVÉ STRANĚ (JSEM TU))
Bill: Tato píseň je pro všechny ty, kteří byli celý minulý rok při nás- pro naši rodinu a naše přátele. Kterým chceme něco vrátit. Není nic hezčího, jak když člověk ví, že tu je někdo, na koho se můžeš spolehnout. Občas netelefonuji dlouho se svým nejlepším kamarádem . Ale vím , že tu pro mě okamžitě je. Kdybych byl na konci světa- on tam okamžitě za mnou přijde. Chtěli jsme těmto lidem říci, že tu pro ně také jsme. Je jedno, co mám právě za povinnost- když mi můj přítel zavolá a řekne: "Teď tě potřebuju", tak nechám vše ležet a pomohu mu.

Klipy 2.část

10. července 2007 v 19:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Klipy z Zimmer 483 a Scream
Übers ende der Welt
Spring nicht!
Scream
Trought the monsoon

Klipy 1.část

10. července 2007 v 14:00 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Klipy z alba Schrei:
Durch den Monsun
Schrei
Rette mich
Der letzte Tag
Wir schliessen uns ein

Texty

10. července 2007 v 10:00 | Trinitys |  Úvod/ Opening/ die Einleitung
K textům z Zimmer 483 , které jsou na CD Scream jsem přidala anglické texty.
Vynechme debaty o tom jak tou angličtinou po**** písničky:)) hlavní je,že tu texty jsou :)

Nadávky

8. července 2007 v 11:14 | Trinitys |  Dispersal/ rozptýlení
Nadávky...velmi zajímavé...hned v několika jazycích:))
ty bastarde - putain de saleud
to je kus blbce - Quelle espéce d´idiot
bordelmamá - maquerelle
buzerant!!! - enfoiré
(Magda je) coura - salope
afektovaná žena!!! = tata
thick as a brick - blbý jako vůl
sissy - bábovka
patsy - bačkora
ty zasranče - Du Affenarsch
blbá husa - blöde Gans
jak je to blbé - Welcher Blöde
bordelmama - Puffmutter
čmuchal - Schnüffler
(Magda je) děvka - Hure
drž hubu - Halt die Luft an!