Don´t hate me please.Because I´ll die,if you do...

Začátek nového konce

29. května 2008 v 19:59 | Tripple X |  Něco o nás (takový nezajímavý kecy :)
Dobrého večera přeji mým milovaným i nenáviděným,
...abych shrnula dění, které se událo za poslední měsíce mého "nebohého" života. Nejdřív bych měla upozornit, že tento blog jsem si trochu přivlastnila...Trin to určo neva a já sem aspoň vkládám kecy ze života. Teda samozřejmě s nějakou budoucí tvorbou Trin by mělo být počítáno...(doufám). Jinak teda...jak jsem posledně psala, tak tu půlku čokolády jsem nakonec opravdu sežrala. Teda pardon, snědla, nebo-li spapinkala... tik v lýtku přešel a ony zakázané věci již nejsou prováděny již z toho důvodu, že je to prostě humus. A pokud je tu nějaká slečna PRO-ANA, tak bych jí měla sdělit, že nejlepší dietou je učení, pak učení a ještě jednou učení. Ano ano, je to opravdu tak a světe div se, za tři dny jsem zhubla tři kila. Krása.
Další důležitou událostí, kterou bych měla do celého světa rozhlásit je, že jsem konečně dosáhla onoho VRCHOLU. A teď tím nemyslím žádné perverznosti týkající se sexuálních choutek. Myslím vrchol středoškolského vzdělání, takže od teď mě oslovujte slečno absolventko Střední Technické Školy hlavního města Prahy. No, nedopadlo to sice podle mých představ, ale to je jedno.
Posledním a nejdůležitěším faktem, který by měl vědět nejen celý svět, ale i celý vesmíííír aj to, co je za vesmírem a všechny galaxie, že mám příští pátek narozeniny, takže moje sekretářka přijímá dary i gratulace. Díky.
Vaše Tripple X
P. s.: mimochodem...pro mnohé je určitě tajemstvím, že má oblíbená barva je tyrkisová, a proto jsem si objednala u rodičů dort v této nádherné barvě. Ale pozor! nejedná se o takovou tu hnusně šmoulovskou modrou! Ale o krásnou, ušlechtilou tyrkisovou, zvanou jako petrolejově modrá :D a proto, kdo mi pošle dort v této nádherné barvě dřív, než ho dostanu od rodičů, bude navždy mým kamarádem. A já nejsem nevděčná, je to velmi výhodná nabídka. Volejte 555-999-12 :D

P. p. s.: Já nejsem magor
P. p. p. s.: Na svědectví o mojí přátelské vděčnosti se můžete zeptat Trin, protože jsem koupila dárek k narozeninám o půl roku dřív. Muck :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trin Trin | 4. června 2008 v 16:26 | Reagovat

to je pravda : ) pandanausnice mam predem : )) *kiss for Tripple X*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama